Вибух у будинку: дві сім'ї відселили в готель

13:56 21 грудня 2020 р.

Фото до новини

У будинку на вул. С. Ковалевської, 3, у Львові, де у минулої п’ятниці стався вибух, проводять першочергові протиаварійні роботи, та готують документацію для проведення аварійно-відновлювальних робіт. Дві сім'ї відселили в готель.

Про це інформує Шевченківської районної адміністрації, пише DailyLviv.

«Станом на сьогодні підрядник приступив до проведення першочергових протиаварійних робіт — встановлення риштування і розбирання завалів, після руйнування стіни.

Попередній акт обстеження вже є, тому вже розробляється документація на проведення аварійно-відновлювальних робіт", — повідомив Святослав Костяка, заступник голови Шевченківської РА.

За його словами, частина мешканців будинку на вул. Ковельської, 3 відселилися до родичів, а дві сім'ї поселилися в готелі.

«Одна сім'я — чоловік, жінка і дитина, ще в п’ятницю поселилися в готель, а також вчора ще одна сім'я, теж чоловік, жінка і дитина, поселилися в готель. Їхнє проживання оплачує місто», — додав Святослав Костяка.

Нагадаємо, 18 грудня, близько 11.38 год. у Львові на вул. С. Ковалевської, 3 (Шевченківський район) у квартирі третього поверху триповерхового будинку стався вибух.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів