Вибори Президента під загрозою зриву, – КВУ

14:14 28 лютого 2014 р.


Фото: izbirkom.od.ua

Дотепер не почалася організаційна робота з виборів Президента. Хоча 5 березня має бути закінчена процедура подання кандидатур до ОВК. Їх мало би бути 12 на Львівщині. Отже, вже пропущено важливий етап.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення Львівського прес-клубу сказала Оксана Дащаківська, виконавчий директор ЛОГО КВУ.

«Ми запропонували кілька законодавчих новацій. По-перше, треба змінити органгізацію роботи ОВК. Зокрема, запровадити механізм, який би упередив зрив засідання комісії через відсутність кворуму. По-друге, потрібні чітки критерії для тих, хто голосує вдома. Нині є кримінальна відповідальність лише для тих, хто голосує кілька разів на одній дільниці. За голосування на  кількох дільницях кримінальна відповідальність не передбачена. Тобто залишається загроза «десантників». По-третє, потрібна прозорість виборчих фондів, але не після виборів, а під час кампанії»,- наголосила О. Дащаківська.

Крім того, виконавчий директор зауважила, що 1 червня 2013 року закінчується термін повноваження 13 членів ЦВК. «Тому потрібно або нову ЦВК, або пролонгувати повноваження старих її членів»,- наголосила Дащаківська.

Якщо ці положення не будуть впегульовані, можливий зрив президентських виборів, підсумувала О. Дащаківська.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:23 23 січня 2021 р.

На Ратуші приспущено прапор через день жалоби у Харкові

У зв'язку з трагедією, що сталася 21 січня 2021 року внаслідок пожежі в будинку для літніх людей у місті Харкові та призвела до людських жертв, а також з метою вшанування пам'яті загиблих, 23 січня в Україні оголошено днем жалоби.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу