Вулиця Леся Курбаса у Львові відтепер буде пішохідною (відео)

15:10 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: vorobus.com

Асфальтне покриття на вулиці Леся Курбаса замінили на штучну бруківку.

Вулиця Леся Курбаса у Львові стала пішохідною. Вона зроблена на одному рівні, тобто немає дороги і тротуарів.

Старе асфальтне покриття замінили на штучну бруківку. За кошти спонсорів влаштовано підсвітку, вуличні меблі та велостійки, за кошти громадськості придбано зелені насадження. Міський голова Львова Андрій Садовий розповів:

«Цього року тут був рух машин, загазованість, і мешканці нашого міста почували себе тут не комфортно. На сьогодні посадили нові дерева, встановили красиві лавки, можна посидіти, попити чаю-кави, якщо хороша погода.

Це приклад, як можна міняти місто, коли є воля це зробити, є бажання і є люди. Ми виділили кошти з міського бюджету, долучилися підприємці, які тут працюють, просто небайдужі мешканці, багато молодих людей, які долучилися своїми думками.

Пішохідна частина Львова зросла. Так робиться в усіх цивілізованих країнах світу. Мені приємно, що Львів є таким містом». 

Вартість ремонтних робіт, які виконало ПП «Гарантспецбуд», складає 500 тис. грн. Ці кошти виділили з бюджету міської ради.

Радник міського голови з питань влаштування велоінфраструктури Олег Шмід розповів: «Вулиця замощена римським каменем, який комфортний для пішоходів, адже немає фаски, тобто плитки щільно прилягають і є найкомфортнішими для пішоходів». 

На вулиці Леся Курбаса висаджено шість дерев катальпа, раніше зелених насаджень тут не було. Довкола дерев встановлено декоративну підсвітку.

Поставили решітки на лунки цих дерев, щоб затримувати землю і камінці, і запобігти їх затоптуванню. Освітлення і решітки були профінансовані рестораном «Прага».

Встановлено вуличні меблі виробництва турецької компанії «Ефе-бетон», яка має завод у Львові, зокрема, лавки, куби та вази для квітів. За кошти громадськості закуплені дерева і кущі.

За кошти підприємця встановлено велосипедні стійки.  У разінеобхідності, передбачено можливість паркування транспортних засобів на краю вулиці з боку вулиці Тиктора. 

13 лютого цього року виконавчий комітет Львівської міської ради погодив створення пішохідної зони на вулиці Леся Курбаса. Перед тим рішення про створення пішохідної зони в межах вулиці Леся Курбаса ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації