Вулиця Леся Курбаса у Львові відтепер буде пішохідною (відео)

15:10 24 червня 2015 р.


Фото: vorobus.com

Асфальтне покриття на вулиці Леся Курбаса замінили на штучну бруківку.

Вулиця Леся Курбаса у Львові стала пішохідною. Вона зроблена на одному рівні, тобто немає дороги і тротуарів.

Старе асфальтне покриття замінили на штучну бруківку. За кошти спонсорів влаштовано підсвітку, вуличні меблі та велостійки, за кошти громадськості придбано зелені насадження. Міський голова Львова Андрій Садовий розповів:

«Цього року тут був рух машин, загазованість, і мешканці нашого міста почували себе тут не комфортно. На сьогодні посадили нові дерева, встановили красиві лавки, можна посидіти, попити чаю-кави, якщо хороша погода.

Це приклад, як можна міняти місто, коли є воля це зробити, є бажання і є люди. Ми виділили кошти з міського бюджету, долучилися підприємці, які тут працюють, просто небайдужі мешканці, багато молодих людей, які долучилися своїми думками.

Пішохідна частина Львова зросла. Так робиться в усіх цивілізованих країнах світу. Мені приємно, що Львів є таким містом». 

Вартість ремонтних робіт, які виконало ПП «Гарантспецбуд», складає 500 тис. грн. Ці кошти виділили з бюджету міської ради.

Радник міського голови з питань влаштування велоінфраструктури Олег Шмід розповів: «Вулиця замощена римським каменем, який комфортний для пішоходів, адже немає фаски, тобто плитки щільно прилягають і є найкомфортнішими для пішоходів». 

На вулиці Леся Курбаса висаджено шість дерев катальпа, раніше зелених насаджень тут не було. Довкола дерев встановлено декоративну підсвітку.

Поставили решітки на лунки цих дерев, щоб затримувати землю і камінці, і запобігти їх затоптуванню. Освітлення і решітки були профінансовані рестораном «Прага».

Встановлено вуличні меблі виробництва турецької компанії «Ефе-бетон», яка має завод у Львові, зокрема, лавки, куби та вази для квітів. За кошти громадськості закуплені дерева і кущі.

За кошти підприємця встановлено велосипедні стійки.  У разінеобхідності, передбачено можливість паркування транспортних засобів на краю вулиці з боку вулиці Тиктора. 

13 лютого цього року виконавчий комітет Львівської міської ради погодив створення пішохідної зони на вулиці Леся Курбаса. Перед тим рішення про створення пішохідної зони в межах вулиці Леся Курбаса ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

09:05 14 травня 2021 р.

70 заявок зі Львівщини подано для отримання коштів з держбюджету на розбудову ЦНАПів

Львівщина – одна з найактивніших областей, які брали участь в конкурсі на отримання коштів держбюджету для розбудови мережі надання адміністративних послуг. Конкурс завершився вчора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу