Вулиця Замарстинівська у Львові буде 16 січня повністю відкритою

18:00 13 січня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

16 січня вулиця Замарстинівська у Львові буде повністю відкритою для проїзду транспорту.

Про це повідомили в понеділок, 13 січня, у Львівській міськраді. Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла: «Минулої суботи на вулиці Замарстинівська ще працювали 40 працівників ШРП – робили заїзди на вулиці Хімічну, Творчу й Дашкевича, усували деякі недоліки в роботі контактної мережі та мостили тротуари. Станом на зараз залишається доробити приблизно 20−30 м тротуару».

Чиновник також зазначила: «Сьогодні й завтра працівники будуть чистити і мити вулицю Замарстинівську. Плануємо, що 16 січня, о шостій годині ранку вулиця Замарстинівська буде повністю відкрита для проїзду транспорту, зокрема – трамваю. Вулицею поїде трамвай №9 в кількості 10 одиниць».

Ірина Маруняк також зауважила: «Вулиця Замарстинівська після ремонту виглядає по-новому. Там повністю замінено всі мережі, зроблено нове дорожнє полотно, хідники, замінено контактну мережу та ін. Зараз ще ставлять стовпці, щоб унеможливити заїздити машини на хідники. А весною будуть висаджені дерева, зроблені газони».

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства: «Завершення ремонту вулиця Замарстинівська – це фінал довгої, клопіткої, важкої праці великої кількості людей. Це був непростий об’єкт, а один з найскладніших. Спочатку там були проблеми з плавунами, а потім з’явилися тріщини в будинку на вулиця Хімічна. Мешканці цього будинку зараз відселені, і ми ведемо з ними перемовини щодо того, чи надати їм кошти на придбання нових квартир, чи вони планують повертатися у цей будинок після ремонту».

Як інформував «Щоденний Львів», трамвай №9 курсуватиме у Львові вулицею Замарстинівською.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу