Всеукраїнський форум ОСББ триватиме у Львові

14:45 2 жовтня 2018 р.

Фрагмент програми Всеукраїнського форуму ОСББ.

Фрагмент програми Всеукраїнського форуму ОСББ.
Фото: docs.google.com

4-5 жовтня у Львові відбуватиметься головна подія року у сфері житлово-комунального господарства України – вже IХ Всеукраїнський форум ОСББ.

Про це повідомили у вівторок, 2 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Організатори форуму – Львівська міська рада та «Інститут міста». Активними учасниками форуму стануть 250 голів ОСББ та асоціацій зі всієї України».

«Форум ОСББ – це територія для обговорення сучасних бізнес-тенденцій у сфері енергоефективності, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій у розробці й підготовці законодавчих проектів. Цього року для обговорення проблем та актуальних питань запросять більше керівників новостворених та вже успішних ОСББ й Асоціацій ОСББ зі всіх областей України», – поінформували також у міськраді.

«Учасниками панельних дискусій будуть представники влади Львова, очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, міжнародних організацій та громадського сектору. Одним із завдань форуму є створення комфортних та сприятливих умов для напрацювання змістовних та актуальних пропозицій до підсумкової Резолюції дводенного заходу», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради та опублікували програму Всеукраїнського форуму ОСББ.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу