Всеукраїнський форум ОСББ пройде у Львові вдесяте

17:00 17 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: berdychiv.info

У четвер, 17 жовтня, завершується реєстрація на Х Всеукраїнський форум ОСББ.

Про це повідомили в четвер, 17 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Х Всеукраїнський форум ОСББ, який триватиме з 31 жовтня до 1 листопада. Сьогодні триває останній день реєстрації на Х Всеукраїнський форум ОСББ»

Директор «Інститут міста» Олександр Кобзарев зазначив: «На Х форум ОСББ приїде багато людей. Частина бували у нас упродовж 10 років, деякі приїдуть вперше. У нас буде представництво державних органів, зокрема міністерство регіонального розвитку, буде представлена міська влада. Ми очікуємо, що хтось представлятиме Фонд енергоефективності. Ми зможемо обговорити дуже широке коло питань і напрацювати спільні пропозиції»ю

«Форум ОСББ — це територія для обговорення сучасних бізнес-тенденцій в сфері енергоефективності, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій в розробці та підготовці законодавчих проектів. Цьогоріч на його проведення з міського бюджету виділяють майже 200 тисяч гривень», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу