Восьмеро львів’ян не відвідують школи

11:10 1 листопада 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: intermarium.com.ua

Управління «Служба у справах дітей», спільно з управлінням освіти та Львівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провело у Львові щорічний всеукраїнський профілактичний захід «Урок».

Про це повідомили в п’ятницю, 1 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Мета заходу «Урок» – запобігти дитячій безпритульності та бездоглядності, правопорушенням і злочинності серед дітей, виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять у загальноосвітніх навчальних закладах, ПТУ, ВНЗ тощо, усунення умов і причин, внаслідок яких вони не були охоплені навчанням», – поінформували також у міськраді.

«Захід «Урок» провели в два етапи. Перший  з 2 до 13 вересня, другий – з 13 до 22 жовтня. За результатами етапу етапу рейду виявлено, що у Львові проживають 82314 дітей шкільного віку. Станом на 13 вересня, в школи міста не приступило до навчання 25 із них», – розповіли також у міськраді.
«Упродовж другого етапу заходу «Урок» провели відповідну роботу з батьками і дітьми щодо повернення останніх до навчання. Батькам наголосили про адміністративній відповідальності за невиконання обов’язків, обстежили умови проживання дітей. Як результат, залишилося невлаштованими до навчання восьмеро дітей», – повідомили також у міськраді.

«Зокрема, двоє дітей не відвідують школи за станом здоров’я (одна дитина лікується за кордоном, інша проходить обстеження, тож розглядається питання влаштування її в заклад профтехосвіти на курси), троє – через невиконання батьками обов’язків щодо дитини (батьків з дітьми немає у Львові, документи залишені в школі), ще двоє – через самовільне залишення дитиною навчального закладу (двоє батьків притягнуто до адміністративної відповідальності), місцеперебування дитини ще однієї з’ясовується», – поінформували також у міськраді.

«В управлінні «Служба у справах дітей» зазначають, що впродовж серпня-жовтня 553 дитини отримали гуманітарну допомогу від міста (канцтовари, одяг, взуття)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу