Восьмеро гірників загинули в шахті на Львівщині внаслідок вибуху

14:24 2 березня 2017 р.

  • 0


Фото: annsite.at.ua

Доля 20 гірників залишається невідомою.

Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко повідомив сьогодні, 2 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «На шахті у Сокальському районі Львівщини сталася аварія, внаслідок якої є постраждалі. Про це Президентові повідомили глава Львівської ОДА і керівник ДСНС. Тривають аварійно-рятувальні роботи, створено координаційний штаб».

Згідно з повідомленням ДСНС, о 12:46 на шахті № 10 «Степова « ВАТ «ЛьвівВугілля» у селі Глухів у Сокальському районі Львівської області внаслідок вибуху сталося обрушення гірської породи в 119-му конвеєрі на горизонті 550 метрів. На шахті працювали в чей час 172 гірники, а на аварійній ділянці – 34 гірники, з яких восьмеро загинули, а шістьох гірників з травмами піднято на поверхню.

Доля 20 гірників залишається невідомою. Причина обрушення встановлюється. До проведення аварійно-рятувальних робіт залучено підрозділи Міненерговугілля та ДСНС.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації