Волонтери зі Львова допоможуть відновити зруйновану Семенівку під Слов'янськом (відео)

12:44 22 вересня 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Як повідомило в понеділок інтернет-видання «Новости Донбаса», волонтери зі Львова приїхали до Семенівки, щоб допомогти відновити інфраструктуру, аби жителі змогли пережити зиму.

Волонтери зі Львова приїхали до Семенівки, щоб допомогти відновити інфраструктуру, аби жителі змогли пережити зиму Волонтери відправляли листи з проханням допомогти приватним підприємцям в рідній Галичині та отримали від них інструменти та деякі лад-матеріали. Також «Укрзалізниця» виділила кілька безкоштовних квитків для того, щоб волонтери змогли добратся в Семенівку. 

«У Львові розносимо листи приватним підприємцям і збираємо хто скільки може дати. В основному нам дають матеріали та інструменти. «Укрзалізниця» нам безкоштовні квитки виділила, щоб доїхати сюди могли», – розповів волонтер. 

Волонтери кажуть, що всі будинки відновити неможливо лише за їх рахунок, оскільки деяким будинкам потрібний ремонт по 40 тисяч доларів. Про це повідомило в понеділок інтернет-видання «Новости Донбаса».


Відео: Громадське Телебачення Донеччини

dailylviv.com

До теми

21:51 26 лютого 2021 р.

Голова ЛОДА не радить мешканцям Львівщини їхати на Івано-Франківщину

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від сьогодні, 26 лютого, Івано-Франківська область перебуває у «червоній зоні».

Рубрика: Ситуації

10:35 26 лютого 2021 р.

Батьки порушують ПДР, ігноруючи безпеку своїх дітей

Майже половина дітей у Львові їздить у автівках без автокрісел. Такі результати дослідження отримали волонтери громадської організації “Impact”, що займається безпекою дорожнього руху в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу