Волонтери оголосили мобілізацію до «Творчих військ»

14:00 15 грудня 2016 р.


Фото: скріншот зі сторінки проект «Повернись живим» у «Facebook»

Передусім волонтери шукають людей креативних професій та талановитих менеджерів і аналітиків.

Волонтери благодійного фонду допомоги армії «Повернись живим» оголосили мобілізацію до «Творчих військ». Вони також пояснили: «Деколи слова мають силу не меншу ніж кулі. Особливо в умовах цієї «гібридної війни», яку проти нашої країни цілеспрямовано веде агресор. І поки наші військові тримають Східний фронт, ми відповідальні за те, що відбувається в «тилу».

Відтак, волонтери повідомили: «Для запуску нових напрямків роботи та більш ефективного виконання поточних завдань фонду, нам потрібні люди готові вкладати власні знання та вміння у наближення нашої спільної перемоги у цій війні. І з цієї причини ми оголошуємо мобілізацію «Творчих військ».

Передусім волонтери шукають людей креативних професій та талановитих менеджерів і аналітиків, Це, за словами волонтерів, – «райтери/копірайтери/журналісти (люди, що вміють і люблять писати тексти, як у форматі творчих есе, так і у новинних форматах – інтерв'ю, репортаж тощо); дизайнери (люди здатні генерувати ідеї та потім оформлювати їх у графічні зображення, готові допомагати з обробкою фото, створенням інфографік тощо); фото- та відео- оператори (особливо з власним обладнанням); монтажери (в нас вже є чимало фото та відео-архіву, якщо ви можете допомогти йому «заговорити» у форматі коротких відео-роликів – ви точно нам потрібні); адміністратори, менеджери (часто нам потрібна на перший погляд суто технічна допомога, як то написання листів, зведення даних в таблиці, тощо. І ця робота потребує зосередженості); аналітики для проведення моніторингу та OSINT-розслідувань».

Волонтери також написали: «Якщо у цьому переліку є те, що ви вмієте робити, і ви готові це робити для нас, присвячуючи мінімум одну годину на тиждень цій справі – заповнюйте форму за посиланням: https://goo.gl/forms/FlHqYguigyWQXuRy1. Після заповнення анкети відповідальна за обраний вами напрямок людина з фонду зв'яжеться із вами, і проінструктує щодо наступних дій. Якщо серед ваших друзів можуть бути ті, кого ми шукаємо – будемо вдячні якщо ви поділитися цим постом із ними. Адже від нашої спільної роботи тут, залежить чимало. Від забезпечення бійців необхідним обладнанням, до адекватної відповіді на інформаційні атаки противника. І якщо так склалось, що ви не маєте змоги приділяти свій час роботі у волонтерському проекті, але хочете допомогти нашим військовим – перейдіть за цим посиланням: https://goo.gl/Ko3l4c».

Про це повідомляється на сторінці проект «Повернись живим» у «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:21 23 січня 2021 р.

Затримано рух двох поїздів: на Львівщині автобус спричинив ДТП на залізничному переїзді

Сьогодні, 23 січня, близько 9 години дорожньо-транспортна подія трапилася на залізничному переїзді 8 км перегону Ставчани -Любінь Великий, що на Львівщині.

Рубрика: Ситуації

13:57 23 січня 2021 р.

Червоноградська дільниця АТ "Львівгаз" масово штрафує споживачів. Львівгаз обіцяє службову перевірку

Червоноградська дільниця АТ "Львівгаз" з 20 січня розпочала масово виписувати багатотисячні штрафи споживачам під приводом "втручання в газовий лічильник". Львівгаз запевняє, що все відбувається законно і обіцяє службову перевірку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу