Водії трамваїв у Львові створюють для пасажирів небезпеку | Новини Львова

Водії трамваїв у Львові створюють для пасажирів небезпеку

15:45 14 травня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/comfycity.lviv

Водії трамваїв висаджують людей на вулиці Городоцькій у Львові впритул до паркану, ігноруючи нову «зупинку».

Про це повідомили у вівторок, 14 травня, на сторінці громадської організації «Зручне» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео й фото з місця події. Натомість на сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» закликають «провести роз'яснювальну роботу з усіма водіями трамваїв і змусити їх висаджувати людей саме на тимчасовій зупинці на вулиці Городоцькій, 153 (перед пішохідним переходом)».

«Там є знаки, які сповіщають про місце зупинки, але водії не зважають на знаки і створюють небезпеку для людей. Наразі водії не поінформовані і висаджують людей після перетину пішохідного переходу прямо на металевий паркан. Це дуже небезпечно для людей», – розповіли також на сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 4 серпня 2020 р.

Прикордонники не впускатимуть в Україну іноземців без полісу страхування

Держприкордонслужба України чітко дотримується вимог Постанови КМУ № 641 від 22 липня 2020 року щодо встановлення карантинних правил на період з 1 по 31 серпня 2020 року та додатково інформує.

Рубрика: Ситуації

21:34 3 серпня 2020 р.

У ФРН з цього тижня планують обов'язкові тести на коронавірус для мандрівників

Цього тижня у Німеччині можуть запровадити обов'язкове тестування на коронавірус для всіх мандрівників, які повертаються з країн з підвищеним ризиком зараження. Про це у понеділок, 3 серпня, оголосив міністр охорони здоров'я ФРН Єнс Шпан (Jens Spahn).

Рубрика: Ситуації

20:55 3 серпня 2020 р.

Не хабар, а фінансування політпартії: у будівельній сфері Львова з’явився новий вид «подяки»

Про це на засіданні «Хаотична забудова у Львові: як цивілізовано вирішити цю проблему?», що відбулося у Львівському пресклубі, повідомив Юрій Романчук, юрист, заступник голови ГО “Закон та порядок”, координатор партії “Голос” у Галицькому районі Львова.

Рубрика: Ситуації