Водій автобуса принижував львів’ян з інвалідністю

11:15 11 червня 2019 р.

  • 0
  • 2625


Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

На сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» закликають: «Давайте врешті припинено це свавілля!».

На сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили у вівторок, 11 червня: «Пригнічення пенсіонерів та людей з інвалідністю з посвідченнями вже ввійшло в норму і цим зараз нікого не здивуєш. Ситуації типу «третя група оплачує проїзд» або «інваліди на нашому маршруті не обслуговуються» – вже буденність нашого життя. Та ситуація, яка відбулася на 51-му маршруті 10 червня, вивела мене зі себе».

«Водій коментував кожного, хто заходив з посвідченнями, словами «ще одне», «понакупляли», «такі вже ніхто не видає», «тут таке в ларьку за 3.50 продають», «через таких як ти, корупція в країні». На зупинці біля скрині зайшла жіночка з другою групою інвалідності. На коментарі вона просто змовчала, мало не розплакавшись. Відчувши свою «возвишеність» над жіночкою, водій продовжив свої висловлювання типу «Друга група. Я хіба не знаю що таке інваліб? Та для другої групи вам потрібно було руку відірвати», – написали також на сторінці «Гарячої лінії міста» у «Facebook».

«Усі пасажири стали на захист жінки. На фразу, що міська рада відшкодовує проїзд людям з посвідченням, оця істота, яка на вимогу пасажирів назвала себе Василем, сказала, що особисто йому нічого не компенсовують. Прохання провести виховні роботи, щоб до Василя дійшло те, як він має звертатися до пасажирів, хто такі люди з інвалідністю, а не «що це таке», що і кому необхідно відірвати», – розповіли також на сторінці «Гарячої лінії міста» у «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:45 18 вересня 2019 р.

На Львівщині тренують спецпризначенців Молдови

Воїни 3-го полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Сил спеціальних операцій ЗС України провели під час командно-штабної фази міжнародних навчань «Rapid Trident-2019» реальне тренування з представниками Збройних сил Молдови.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 297

18:30 18 вересня 2019 р.

На сесії Львівської міськради розглянуть 251 питання

У четвер, 19 вересня, о 10.00 в актовій залі Шевченківської районної адміністрації на вулиці Липинського (№11) розпочнеться пленарне засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 396

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу