Водій автобуса принижував львів’ян з інвалідністю

11:15 11 червня 2019 р.


Фото: facebook.com/groups/hotline.lviv

На сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» закликають: «Давайте врешті припинено це свавілля!».

На сторінці «Гарячої лінії міста» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили у вівторок, 11 червня: «Пригнічення пенсіонерів та людей з інвалідністю з посвідченнями вже ввійшло в норму і цим зараз нікого не здивуєш. Ситуації типу «третя група оплачує проїзд» або «інваліди на нашому маршруті не обслуговуються» – вже буденність нашого життя. Та ситуація, яка відбулася на 51-му маршруті 10 червня, вивела мене зі себе».

«Водій коментував кожного, хто заходив з посвідченнями, словами «ще одне», «понакупляли», «такі вже ніхто не видає», «тут таке в ларьку за 3.50 продають», «через таких як ти, корупція в країні». На зупинці біля скрині зайшла жіночка з другою групою інвалідності. На коментарі вона просто змовчала, мало не розплакавшись. Відчувши свою «возвишеність» над жіночкою, водій продовжив свої висловлювання типу «Друга група. Я хіба не знаю що таке інваліб? Та для другої групи вам потрібно було руку відірвати», – написали також на сторінці «Гарячої лінії міста» у «Facebook».

«Усі пасажири стали на захист жінки. На фразу, що міська рада відшкодовує проїзд людям з посвідченням, оця істота, яка на вимогу пасажирів назвала себе Василем, сказала, що особисто йому нічого не компенсовують. Прохання провести виховні роботи, щоб до Василя дійшло те, як він має звертатися до пасажирів, хто такі люди з інвалідністю, а не «що це таке», що і кому необхідно відірвати», – розповіли також на сторінці «Гарячої лінії міста» у «Facebook».

dailylviv.com

До теми

19:25 4 грудня 2020 р.

Ярмарки, ТРЦ, кінотеатри: що очільники міст та ОДА пропонують закрити на карантин

Уряд розробляє перелік можливих протиепідемічних обмежень, зокрема, враховуючи відповіді та пропозиції, які в опитуванні надали голови міст та обласних державних адміністрацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу