Внутрішньо переміщеним особам пенсії видаватиме «Ощадбанк»

13:05 4 липня 2016 р.

  • 0

З 1 липня виплата пенсій, які призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється виключно через ПАТ «Державний ощадний банк України». До цього часу виплата відбувалася через будь-які інші банки та поштові відділення.

Про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції на тему: «Підвищення якості обслуговування та зміни в пенсійному забезпеченні громадян в органах Пенсійного фонду області з 1 липня 2016 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Руслана Іванкова.

Зараз в області є 2021 людина, яка отримує пенсії як внутрішньо переміщенні особи. Всім їм дадуть платіжні картки, які одночасно будуть і пенсійним посвідченням для внутрішньо переміщених осіб. 

- У цьому пенсійному посвідченні нового взірця буде зазначена графічна та електронна інформація про власника та його електронно-цифровий підпис. Строк її дії – до трьох років. Але першого року клієнт повинен приходити в «Ощадбанк» особисто щопівроку, а потім – один раз на рік. Це щоби в банку впевнилися, що саме ця людина отримує пенсію, - пояснює вона. 

За її словами, аби отримати таку картку, внутрішньо переміщена особа повинна відкрити рахунок в «Ощадбанку», подати заяву в Пенсійний фонд про виплати через цей банк та заяву про виготовлення вищезгаданої картки. А також мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку про взяття на облік як внутрішньо переміщена особа та фотокартку. 

А загалом у Львівській області обліковано 11 751 особа або 7 970 родин з числа тимчасово переміщених осіб. 

- Документом, який підтверджує такий статус, є довідка, яку видають органи соціального захисту населення, - каже заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Оксана Соболь

Таку довідку видають безтерміново і в ній вже не потрібні відмітки державної імміграційної служби. 

- У кожному органі є соціальні інспектори, які будуть визначати, чи дійсно ця людина проживає за зазначеною адресою, складе акт обстеження проживання кожної конкретної людини. І саме на основі такого акту буде видаватися вищезгадана довідка. А на основі довідки кожна людина має право на отримання грошової допомоги від держави, - каже вона.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Самбірській РДА звільнено крісло голови

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Садовий збере нараду з Чаплінським на вул. Малоголосківській для аналізу будівельних прорахунків

Тролейбус № 29 у Львові змінив маршрут

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу