Внутрішньо переміщеним особам пенсії видаватиме «Ощадбанк»

13:05 4 липня 2016 р.

З 1 липня виплата пенсій, які призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється виключно через ПАТ «Державний ощадний банк України». До цього часу виплата відбувалася через будь-які інші банки та поштові відділення.

Про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції на тему: «Підвищення якості обслуговування та зміни в пенсійному забезпеченні громадян в органах Пенсійного фонду області з 1 липня 2016 року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила заступник начальника головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Руслана Іванкова.

Зараз в області є 2021 людина, яка отримує пенсії як внутрішньо переміщенні особи. Всім їм дадуть платіжні картки, які одночасно будуть і пенсійним посвідченням для внутрішньо переміщених осіб. 

- У цьому пенсійному посвідченні нового взірця буде зазначена графічна та електронна інформація про власника та його електронно-цифровий підпис. Строк її дії – до трьох років. Але першого року клієнт повинен приходити в «Ощадбанк» особисто щопівроку, а потім – один раз на рік. Це щоби в банку впевнилися, що саме ця людина отримує пенсію, - пояснює вона. 

За її словами, аби отримати таку картку, внутрішньо переміщена особа повинна відкрити рахунок в «Ощадбанку», подати заяву в Пенсійний фонд про виплати через цей банк та заяву про виготовлення вищезгаданої картки. А також мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку про взяття на облік як внутрішньо переміщена особа та фотокартку. 

А загалом у Львівській області обліковано 11 751 особа або 7 970 родин з числа тимчасово переміщених осіб. 

- Документом, який підтверджує такий статус, є довідка, яку видають органи соціального захисту населення, - каже заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Оксана Соболь

Таку довідку видають безтерміново і в ній вже не потрібні відмітки державної імміграційної служби. 

- У кожному органі є соціальні інспектори, які будуть визначати, чи дійсно ця людина проживає за зазначеною адресою, складе акт обстеження проживання кожної конкретної людини. І саме на основі такого акту буде видаватися вищезгадана довідка. А на основі довідки кожна людина має право на отримання грошової допомоги від держави, - каже вона.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу