Внесено зміни в маршрути двох львівських автобусів

17:04 29 грудня 2015 р.


Фото: varianty.lviv.ua

Автобуси №5 курсуватимуть до лікарні швидкої допомоги.

Начальник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир повідомив сьогодні, 29 грудня:

«Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР, для покращення транспортного забезпечення мешканців міста, у маршрути руху міських автобусів №5а та №12 внесено зміни. Зокрема, автобуси №5 їздитимуть до лікарні швидкої допомоги, а у місті Винники – за зміненим маршрутом.

Кінцеву зупинку залишили на вулиці Кільцевій, далі автобуси поїдуть вулицею Галицькою на вулицю Івасюка до госпіталю, і через Лисиничі, вулицю Тракт Глинянський виїжджатимуть на вулицю Личаківську й далі за маршрутом. Зараз автобуси маршруту №5а курсують вулицею Галицькій і прямо на вулиці Личаківську. 

Ці зміни запропонував міський голова Винник, а управління транспорту та зв'язку і комунальне підприємство ці пропозиції підтримало

На маршруті №5а також заплановано вдвічі збільшити кількість  автобусів, щоб у нас зафункціонувала мережа «госпіталь імені Юрія Липи – госпіталь на вулиці Чехова – Лікарня Швидкої допомоги», тобто одним маршрутом пов’язуємо три медичні установи.

Щодо міських автобусів №12, то зараз вони вулицею Варшавською їдуть на вулицю Миколайчука, а курсуватимуть проспектом Чорновола й вулицею Липинського на вулицю Миколайчука до лікарні швидкої допомоги. Таким чином, ми хочемо скоротити час добирання мешканців Рясне до лікарні швидкої допомоги.

Відповідні звернення від мешканців цього житлового масиву надходили неодноразово. За зміненими маршрутами автобуси курсуватимуть вже у наступному році, після затвердження паспортів маршрутів.

Автобуси № 5А курсуватимуть у Винниках так: вулиця Кільцева – вулиця Галицька – вулиця Івасюка, а у Львові: вулицяТракт Глинянський – вулиця Личаківська – площа Митна – вулиця Підвальна – площа Данила Галицького – вулиця Івана Ґонти – площа Князя Ярослава Осмомисла – площа Різні – проспект Чорновола – вулиця Гетьмана Івана Мазепи – вулиця Миколайчука (міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги) – вулиця Гетьмана Мазепи – проспект Чорновола – проспект Свободи – площа Міцкевича – площа Галицька – площа Митна – вулицяЛичаківська – вулиця Тракт Глинянський, а у Винниках: вулиця Івасюка – вулиця Галицька – вулиця Кільцева.

Автобуси №12 курсуватимуть так: вулиця Величковського (Рясне-2) – вулиця Шевченка – вулиця Городоцька – проспект Чорновола – вулиця Липинського – вулиця Хмельницького – вулиця Грінченка – вулиця Гетьмана Івана Мазепи – вулиця Миколайчука – вулиця Щурата – вулиця Миколайчука».

Це повідомлення передали сьогодні, 29 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу