Власників незареєстрованої зброї на Львівщині закликають здати її в органи внутрішніх справ

16:38 26 березня 2015 р.


Фото: varianty.net

У прес-службі обласного управління МВС нагадали нагадали в четвер, що правоохоронці проводять до 1 травня місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів і вибухових речовин.

У прес-службі (відділ зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС нагадали сьогодні, 26 березня,, що правоохоронці проводять до 1 травня місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів і вибухових речовин. А начальник відділу дозвільної системи обласного управління громадської безпеки, полковник міліції Ігор Цікало, наголосив:

«Упродовж місяця усі власники незареєстрованої зброї, спеціальних засобів, а також боєприпасів та вибухових речовин, що перебувають у незаконному обігу, можуть здати їх в органи внутрішніх справ. Згідно чинного законодавства, особи, котрі добровільно здадуть незареєстровану зброю, а також вибухові речовини в ОВС, звільняються від відповідальності.

У випадку, якщо таку зброю, боєприпаси або інші заборонені речовини у них вилучать правоохоронці, власники нестимуть кримінальну відповідальність. Згідно статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, передбачено кримінальна відповідальність за незаконне носіння, придбання, передачу чи збут як холодної, так і вогнепальної зброї, бойових припасів або вибухових речовин.

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років. Водночас, частина 3 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України передбачає звільнення від кримінальної відповідальності осіб, котрі добровільно здали органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, що перебували у них без передбаченого законом дозволу.

Також ми обіцяємо допомогу у легалізації незареєстрованої зброї тим власникам, котрі можуть довести законність її походження. Для цього власникам такої зброї необхідно принести її в ОВС разом з наявними у них документами».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу