Влада Львова пропонує зупинити ринки, щоб не продукували сміття

13:54 17 березня 2017 р.

  • 0

Сьогодні відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія розглянула два питання: одне з них стосувалось критичної ситуації із вивезенням ТПВ у місті Львові. Адже станом на зараз вже 28% майданчиків ТПВ є переповнені і ситуація має тенденцію до погіршення.

ПРо це інформує прес-служба ЛМР.

Як наголосив під час доповіді керівник департаменту житлового господарства ЛМР Сергій Бабак, сьогодні 344 майданчики, а це 28%, є переповненими. І ситуація має тенденцію до погіршення. Водночас заступник голови комісії Ірина Маруняк додала, що в деяких районах переповнення є не просто кількаденне, а навіть тритижневої давності. А згідно із прогнозами гідрометцентру, з наступного тижня очікується ще більше зростання температури зовнішнього повітря, що загрожує надзвичайною екологічною ситуацією у місті.

«На превеликий жаль, місто обмежене нашими повноваженнями. Ми не маємо права утворювати полігони на території міста Львова. І я би хотів, щоби держава Україна, всі керівники нашої держави були свідомі і відповідальні тої надзвичайної ситуації, яка складається у місті Львові. Вже більше 10 місяців ми знаходимся в блокаді. Станом на сьогодні перекриті всі полігони, на які ми вивозили відходи. Останній полігон, який для нас закрився, є в Донецькій області.

Машини, які вчора вивозили відходи, були зупинені невідомими особами, які викидали водіїв з машин, погрожують фізичною розправою. Органи правопорядку наскільки можуть втручаються в цей процес, але і вони залякуються невідомими особами», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Станом на зараз в нас просто немає, де вивозити сміття. От вчора був інцидент, що шофера з машини просто фізично викинули, а машину просто вкради. Після втручання  поліції машину знайшли, але вона розмальована різними словами. Водії залякані, і перевізники відмовляються своїми машинами їхати дорогами України», - сказав представник компанії «Грінера Україна» Богдан Михалусь.

«Хочу звернути увагу, що це перевантаження на деяких майданчиках є тритижневе. І ситуація набуває загрозливого характеру.

Буквально перед нарадою подзвонив ще один перевізник, який сказав що з Полтавської області повертають 10 машин. Представники поліції їх зупинили і попередили, що на дорозі їх чекають невідомі особи, готові бити машини. Перевізники залякані, повертаються, тому що немає куди вивозити.

Тому є кілька пропозицій: перша – разом з муніципальною дружиною організувати чергування на в’їздах в місто з метою недопущення завезення сміття з інших міст Львівської області на територію міста Львова. Друга – враховуючи, що на сільськогосподарських ринках міста Львова продукують велику кількість біологічних відходів, обмежити чи тимчасово призупинити роботу продовольчих ринків у місті, тому що сміття з них просто нема куди вивозити», - запропонував Сергій Бабак.

Керівник юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич звернулась із проханням до представника санітарно-епідеміологічної служби з проханням дати заключення про ситуацію у місті щодо можливості виникнення надзвичайної ситуації місцевого характеру.dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу