Вхід до офісу «Львівелектротранс» блокували його ж контролери

16:30 14 жовтня 2014 р.


Фото: news.vashmagazin.ua

Як запевнили у вівторок «Щоденний Львів» в прес-службі міської ради, конфлікт між протестувальниками та ЛКП переведено у законне русло.

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що сьогодні вранці контролери електротранспорту заблокували вхід до управління свого комунального підприємства. У повідомленні також конкретизують:

«Після майже годинних переговорів на вулиці вирішили перейти до більш конструктивного спілкування.  На спільній нараді були присутні в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Володимир Олійник, начальних управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, весь керівний склад ЛКП «Львівелектротранс», голова профспілки та уповноважені представники контролерів.

Бути гарантом вирішення спірних питань між управлінням ЛКП «Львівелектротранс» та квитковими контролерами погодився в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Володимир Олійник. «Ми зафіксували три позиції, які мають бути з’ясовані, і згідно з якими людям виплатять зарплату», – сказав Володимир Олійник. 

Згідно з протоколом наради, узгодили, що начальник служби контролю Олег Григорчук протягом сьогоднішнього дня подасть пакет відповідних документів, відповідно до яких проводиться нарахування грошової винагороди контролерам. На базі цих документів буде проведено нарахування, яке буде затверджене директором ЛКП «Львівелектротранс» Сергієм Васільєвим. Для запобігання таких ситуацій у майбутньому, вирішили також доопрацювати Положення преміювання контролерів».

dailylviv.com

До теми

16:40 22 квітня 2021 р.

Уповноважена з прав людини вимагає в Садового скасувати обмеження на пільговий проїзд пасажирським транспортом

Уповноважена ВРУ з прав людини внесла подання Андрію Садовому через обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом.

Рубрика: Ситуації

09:22 22 квітня 2021 р.

Червоноградець вночі перевернув автомобіль у Львові (відеофакт)

Сьогодні, о пів на третю ночі, екіпаж, патрулюючи вулицею Володимира Великого у Львові, побачив на круговому перехресті з вулицею Княгині Ольги активний рух громадян, які махали поліціянтам руками.

Рубрика: Ситуації

15:23 21 квітня 2021 р.

Автобусний маршрут №465 планують продовжити до села Поморяни

З метою уникнення соціальної напруги серед жителів Поморянської територіальної громади, Львівська ОДА ініціювала продовження схеми внутрішньорайонного автобусного маршруту загального користування № 465 Золочів - Бібщани ч/з Ремезівці до с. Поморяни.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу