Вісім підприємств Львова ще не розпочинали приводити свої стоки до норми

20:32 28 травня 2015 р.


Фото: ecosoft.in.ua

ТзОВ «Перша приватна броварня», Філія «Львівський молочний комбінат», ТзОВ «Львівморепродукти», ПАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ ЛКФ «Світоч», ТзОВ «Геос-Львів», ПАТ «Галичфарм», ТзОВ «Барком» реальних ефективних заходів для очищення стічних вод не здійснювали.

28 травня у «Львівводоканалі» відбулася чергова зустріч заступника міського голови Львова Володимира Шевчука з представниками промислових підприємств міста та громадських організацій. На зустрічі підсумували проведену роботу з усунення причин виникнення та розповсюдження неприємних запахів у місті.

У водоканалі зазначають, що на міські очисні споруди продовжують надходити надмірно концентровані стічні води, вміст забруднюючих речовин у яких у п’ять разів перевищує норму. При такому навантаженні споруди не можуть працювати належним чином. 

Відтак директор ЛМКП «Львівводоканал».Валентин Вольський зазначив: «Ми закликаємо підприємства піти нам на зустріч та пришвидшити заходи по приведенню своїх стоків до норми, завершити будівництво локальних очисних споруд». 

У травні фахівці управління інженерного господарства міської ради спільно з працівниками водоканалу здійснили перевірку виконання заходів для покращення очистки стічних вод на 13 промислових підприємствах.  За результати проведених перевірок встановлено, що такі компанії, як ТзОВ «Галка ЛТ», ПрАТ «Компанія Ензим», ПАТ «Львівський жиркомбінат», Філія «Львівська пивоварня» ПАТ «Карлсберг Україна», ПАТ Шкіряне підприємство «Світанок» проводили заходи для покращення очистки стічних вод. 

Натомість інші підприємства – такі як ТзОВ «Перша приватна броварня», Філія «Львівський молочний комбінат», ТзОВ «Львівморепродукти», ПАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ ЛКФ «Світоч», ТзОВ «Геос-Львів», ПАТ «Галичфарм», ТзОВ «Барком» реальних ефективних заходів для очищення стічних вод не здійснювали. Відтак директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський заявив: «Ми наполягаємо на тому, щоб усі підприємства до 1 січня 2016 року привели свої стоки до нормативних вимог, оскільки договори на понаднормативний скид забруднюючих речовин переукладатись не будуть».

Про це повідомили сьогодні, 28 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

10:54 23 жовтня 2020 р.

На Львівщині 43-річний киянин на Фольксваген Туарег збив насмерть пішохода

Поліціянти затримали водія «Фольксвагена», який вчинив наїзд на чоловіка, котрий переходив дорогу пішохідним переходом. Від отриманих травм 64-річний львів’янин помер на місці ДТП.

Рубрика: Ситуації

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу