Вісім підприємств Львова ще не розпочинали приводити свої стоки до норми

20:32 28 травня 2015 р.


Фото: ecosoft.in.ua

ТзОВ «Перша приватна броварня», Філія «Львівський молочний комбінат», ТзОВ «Львівморепродукти», ПАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ ЛКФ «Світоч», ТзОВ «Геос-Львів», ПАТ «Галичфарм», ТзОВ «Барком» реальних ефективних заходів для очищення стічних вод не здійснювали.

28 травня у «Львівводоканалі» відбулася чергова зустріч заступника міського голови Львова Володимира Шевчука з представниками промислових підприємств міста та громадських організацій. На зустрічі підсумували проведену роботу з усунення причин виникнення та розповсюдження неприємних запахів у місті.

У водоканалі зазначають, що на міські очисні споруди продовжують надходити надмірно концентровані стічні води, вміст забруднюючих речовин у яких у п’ять разів перевищує норму. При такому навантаженні споруди не можуть працювати належним чином. 

Відтак директор ЛМКП «Львівводоканал».Валентин Вольський зазначив: «Ми закликаємо підприємства піти нам на зустріч та пришвидшити заходи по приведенню своїх стоків до норми, завершити будівництво локальних очисних споруд». 

У травні фахівці управління інженерного господарства міської ради спільно з працівниками водоканалу здійснили перевірку виконання заходів для покращення очистки стічних вод на 13 промислових підприємствах.  За результати проведених перевірок встановлено, що такі компанії, як ТзОВ «Галка ЛТ», ПрАТ «Компанія Ензим», ПАТ «Львівський жиркомбінат», Філія «Львівська пивоварня» ПАТ «Карлсберг Україна», ПАТ Шкіряне підприємство «Світанок» проводили заходи для покращення очистки стічних вод. 

Натомість інші підприємства – такі як ТзОВ «Перша приватна броварня», Філія «Львівський молочний комбінат», ТзОВ «Львівморепродукти», ПАТ «Концерн Хлібпром», ПАТ ЛКФ «Світоч», ТзОВ «Геос-Львів», ПАТ «Галичфарм», ТзОВ «Барком» реальних ефективних заходів для очищення стічних вод не здійснювали. Відтак директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський заявив: «Ми наполягаємо на тому, щоб усі підприємства до 1 січня 2016 року привели свої стоки до нормативних вимог, оскільки договори на понаднормативний скид забруднюючих речовин переукладатись не будуть».

Про це повідомили сьогодні, 28 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу