Військовослужбовці ВСП навчаються у Львові

14:45 28 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У міністерстві оборони України запевнили: «Заняття в Навчальному центрі ВСП проводяться відповідно до стандартів НАТО».

У прес-службі міністерства оборони України повідомили сьогодні, 28 лютого: «У Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Зьройних Силах України завершується фінальний тест по модулям «Поліційні операції» та «Застосування сили». Ці модулі проводяться під керівництвом литовських та українських інструкторів».

«Упродовж трьох тижнів курсанти навчалися порядку проведення службового розслідування, роботі військового поліцейського на місці скоєння злочину, порядку застосування спеціальних засобів оборони та примусу тощо. Зі слів головного інструктора литовської сторони пана Арунаса, військовослужбовці-правоохоронці мають сильну мотивацію до отримання знань військового поліцейського. Це дасть змогу їм у майбутньому застосовувати отримані знання на місцях проходження служби у своїх підрозділах», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Під час модулю «Поліційні операції», деякі українські військовослужбовці проходять стажування у ролі інструктора. Тому, під час проведення наступного модулю саме наші військовослужбовці будуть навчати військових правоохоронців під керівництвом литовських колег. Заняття в Навчальному центрі ВСП проводяться відповідно до стандартів НАТО», – повідомили у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу