Військовослужбовці ВСП навчаються у Львові

14:45 28 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

У міністерстві оборони України запевнили: «Заняття в Навчальному центрі ВСП проводяться відповідно до стандартів НАТО».

У прес-службі міністерства оборони України повідомили сьогодні, 28 лютого: «У Навчальному центрі Військової служби правопорядку у Зьройних Силах України завершується фінальний тест по модулям «Поліційні операції» та «Застосування сили». Ці модулі проводяться під керівництвом литовських та українських інструкторів».

«Упродовж трьох тижнів курсанти навчалися порядку проведення службового розслідування, роботі військового поліцейського на місці скоєння злочину, порядку застосування спеціальних засобів оборони та примусу тощо. Зі слів головного інструктора литовської сторони пана Арунаса, військовослужбовці-правоохоронці мають сильну мотивацію до отримання знань військового поліцейського. Це дасть змогу їм у майбутньому застосовувати отримані знання на місцях проходження служби у своїх підрозділах», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Під час модулю «Поліційні операції», деякі українські військовослужбовці проходять стажування у ролі інструктора. Тому, під час проведення наступного модулю саме наші військовослужбовці будуть навчати військових правоохоронців під керівництвом литовських колег. Заняття в Навчальному центрі ВСП проводяться відповідно до стандартів НАТО», – повідомили у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу