Військовослужбовці оперативного резерву братимуть участь у навчальних зборах

16:12 28 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Закінчаться навчання з військовослужбовцями оперативного резерву першої черги через 30 діб.

У міністерстві оборони розповіли сьогодні, 28 квітня, як тривають заходи з прийому військовослужбовців оперативного резерву першої черги, які братимуть участь в навчальних зборах. Зокрема, на Чернігівщині, до окремої мотопіхотної бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України відбувся практичний призов 1000 резервістів оперативного резерву першої черги. Усіх призваних військовослужбовців розміщено в польовому таборі на одному з полігонів, де вони упродовж місяця відновлюватимуть свої бойові навички.

Під час прийому військовослужбовців резервістам було вручено особисту зброю, закріплено військову техніку та проведено заняття з дотримання заходів безпеки. У військових комісаріатах, які здійснювали комплектування резервістів, відмічають майже 100-відсоткову явку громадян після здійснення оповіщення.

На Рівненщині майже тисяча військовослужбовців-резервістів оперативного резерву першої черги братимуть участь в навчальних зборах в складі підрозділів однієї з бригад оперативного командування «Захід» на загальновійськовому полігоні. З Івано-Франківського обласного військового комісаріату на ці збори урочисто провели вісімдесят п’ять прикарпатців.

Більше 130 військовослужбовців-резервістів урочисто відправило на навчання і Закарпаття. З Вінниці для участі у чергових навчаннях вирушило 30 представників оперативного резерву першої черги.

Усі учасники навчань – досвідчені воїни, які мають бойовий досвід, отриманий в районі проведення антитерористичної операції і виявили добровільну згоду прийняти участь в навчаннях у складі військ оперативного командування «Південь» та пройшли жорсткий відбір в обласному військкоматі. Ще через півтора тижні сотня резервістів — мешканців Вінницької області відправляться до 235-го Навчального центру Миколаївської області.

Перші два тижні резервісти будуть займатися фаховою підготовкою. Рядовий і сержантський склад буде направлено до навчальних центрів, а офіцерський – на навчальні курси при ВВНЗ. Упродовж другої половини місяця – сплановано тренування у складі бригад, тоді й відбудеться вихід на військові полігони.

У Сумській області понад 200 чоловік вирушили до місць проведення зборів, які впродовж місяця триватимуть на військових полігонах. Резервісти залучаються до проведення навчань в складі своїх бойових бригад.

Це окрема мотопіхотна та окрема гірсько-піхотна бригади. За час проведення зборів військові відновлять бойові навички з тактичної, тактико-спеціальної, вогневої, спеціальної медичної та інженерної підготовки, пройдуть бойове залагодження у складі бойових підрозділів.

Більшість військовослужбовців, які добровільно зголосилися на цей вид служби, впродовж наступних тридцяти діб отримають нові знання, вдосконалять індивідуальну підготовку відповідно до своїх військово-облікових спеціальностей у складі підрозділів для виконання завдань за призначенням. Підготовка здійснюватиметься з урахуванням отриманого бойового досвіду під час участі у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Закінчаться навчання з військовослужбовцями оперативного резерву першої черги через 30 діб. Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували відео- та фоторепортажі з навчань.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу