Американські військові провели на Жовківщині тренінги для школярів

21:12 8 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Дітей із Магерова й Крехова навчали правилам особистої безпеки.

У Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України повідомили у вівторок, що з 25 жовтня до 2 листопада рятувальники Жовківського районного відділу ДСНС України провели в селах Магерів і Крехів тренінги з основ безпеки життєдіяльності для школярів, до участі в яких залучили команду військово-цивільного співробітництва Сполучених Штатів Америки. До її складу входили керівника групи Майкл Тікканен, старший сержант Джонатан Бріджем, сержант Бенджамін Монтгомері й медика Аманда Міхейл.

Зокрема учнів навчали правилам особистої безпеки та охорони здоров’я, розповіли їм у тому числі про шкідливість алкогольних та наркотичних речовин і важливість занять спортом та дотримання режиму дня. Рятувальники також нагадали школярам про дотримання правил безпечної поведінки при виявленні небезпечних застарілих боєприпасів та підозрілих предметів. 

Відтак, діти отримали чимало корисних знань та навичок, які дозволять їм вберегти себе від біди у майбутньому. Про це повідомили сьогодні, 8 листопада, на сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж із тренінгів на Жовківщині.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини