Військові в навчальному центрі на Львівщині харчуються майже за стандартами НАТО

17:15 2 жовтня 2017 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запевнили, що в її 184-му навчальному центрі впроваджено нову систему харчування військовослужбовців за вимогами, наближеними до стандартів НАТО.

Заступник начальника 184-го Навчального центру з тилу, підполковник Сергій Кожухівський, розповів: «Після введення цієї системи ми маємо можливість забезпечувати військовослужбовців якісним та смачним харчуванням. Асортимент продуктів збільшився з 60 до 354 найменувань. У виборі продуктів і складанні меню ми керуємось калорійністю, необхідністю отримання всіх необхідних вітамінів, а також особистими побажаннями військовослужбовців. Окрім цього, ми серйозно підійшли до процедури контролю якості і будемо слідкувати за дотриманням всіх необхідних правил».

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили також: «Підготовка до впровадження цієї системи тривала місяць, ще три місяці відбувалась закупівля необхідних матеріалів, обладнання та навчання персоналу. Відбулася заміна та модернізація близько 70% наявного обладнання, проведено набір військових кухарів та зроблені необхідні поточні та капітальні ремонти».

20-річний солдат Василь Кузик запевнив: «Я вдома так добре не їм. Було дуже смачно, якість їжі на вищому рівні. Найприємніше те, що тепер можна обирати із запропонованих страв саме ту, яка мені більше подобається. Коли до війська прийдуть молоді солдати ми будемо розповідати їм «легенди» про солдатську кашу».

Про це поінформували в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж із навчального центру та нагадали: «Згідно нової системи харчування військовослужбовців Збройних Сил України, військові частини закуповують продукти з каталогу, до якого включені понад 350 позицій, що відповідають стандартам НАТО, а готуються страви безпосередньо військовими кухарями частини».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини