Військові тренуються на Львівщині захоплювати бліндажі

09:45 21 лютого 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відточують індивідуальну майстерність і вчаться перемагати.

Про це повідомили у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також конкретизували: «На навчальних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ вправляються у влучності снайпери батальйонно-тактичної групи механізованої бригади, а поруч інші підрозділи тренуються захоплювати бліндажі умовного противника й освоюють премудрості закладання вибухівки і її знешкодження. 55-денний відлік навчань підходить до своєї кульмінації, й індивідуальні вправи плавно перейдуть у фазу бойового злагодження підрозділів».

«Попереду – навчальні будні з іноземцями та нашими інструкторами, їхніми підходами до військової справи і традиціями. Але найголовніший екзаменатор – агресор на східних теренах нашої країни, а успіх буде виміряно збереженими життями наших вояків та кроками, які наблизять Перемогу», – поінформували також у львівській військовій академії та опублікували фоторепортаж із Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

dailylviv.com

До теми

13:45 13 серпня 2022 р.

Росія планує тривалу війну в Україні

Військово-промислова комісія рф під головуванням путіна намагається до початку вересня змінити програму держоборонзамовлення, збільшивши витрати. Кремль прагне мобілізувати промисловість для підтримки тривалої війни в Україні.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу