Військові тренуються на Львівщині захоплювати бліндажі

09:45 21 лютого 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відточують індивідуальну майстерність і вчаться перемагати.

Про це повідомили у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також конкретизували: «На навчальних ділянках Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ вправляються у влучності снайпери батальйонно-тактичної групи механізованої бригади, а поруч інші підрозділи тренуються захоплювати бліндажі умовного противника й освоюють премудрості закладання вибухівки і її знешкодження. 55-денний відлік навчань підходить до своєї кульмінації, й індивідуальні вправи плавно перейдуть у фазу бойового злагодження підрозділів».

«Попереду – навчальні будні з іноземцями та нашими інструкторами, їхніми підходами до військової справи і традиціями. Але найголовніший екзаменатор – агресор на східних теренах нашої країни, а успіх буде виміряно збереженими життями наших вояків та кроками, які наблизять Перемогу», – поінформували також у львівській військовій академії та опублікували фоторепортаж із Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу