Військові отримають нове екіпірування та спецодяг

17:48 4 березня 2019 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/gursmz

Для військовослужбовців Збройних Сил України вперше закупили спецодяг, взуття та екіпірування, який раніше постачався за рахунок міжнародної допомоги або не постачався взагалі.

Про це повідомило в понеділок, 4 березня, Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. Зокрема, у військо надходять костюми спеціальні й маскувальні для снайперів та розвідників, костюми для екіпажів броньових машин, наколінники і налокітники, сумки транспортні індивідуальні, бахіли утеплені тощо.

Наразі триває розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, взуття та екіпірування, зокрема для снайперів: рейдових рюкзаків і чохла-килиму для перенесення зброї. «Ці зразки поступатимуть на планове забезпечення у 2019 році, як і нові модульні бронежилети та балістичні шоломи», – зазначили у відомстві.

В управлінні ЗСУ стверджують, що торік розробили та затвердила 46 нормативних документів на предмети речового майна. Зокрема, до нового кардинально нового забезпечення, в порівнянні з 2014 роком, належать тактичні рукавички, флісові кофти, літні польові костюми, змінений зимовий одяг, сучасні кожухи із тришаровою імпортною мембраною і стійкістю до води, комбінезони для технічного складу й танкових підрозділів, бойові рюкзаки, маскувальні костюми снайпера, пінополіуретанові матраци й подушки із синтетичним наповнювачем.

Також у відомстві повідомляють, що розробка й постановка на виробництво нових зразків, їх доставка та видача кінцевому користувачеві займає півроку мінімум. У ЗСУ стверджують, що кожен предмет відповідає сучасним вимогам та не поступається зразкам в арміях країн-членів НАТО.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів