Військові опановуватимуть на Львівщині охоронну справу

18:00 28 вересня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Представники офісу НАТО в України Крістофер Штаудт і Марина Когут та ГО «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» зустрілися в Шевченківській райдержадміністрації Львова зі слухачами 350-годинного курсу «Менеджмент безпеки бізнесу».

Про це повідомили в п’ятницю, 28 вересня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Слухачами курсу «Менеджмент безпеки бізнесу». розповіли про реалізацію в Україні програми перепідготовки колишніх військових на цивільні спеціальності впродовж останніх років, відповіли на запитання та висловили свої побажання на адресу новосформованої навчальної групи. Зокрема, менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт розповів присутнім про діяльність Альянсу в контексті підтримки громадян України, які не один рік свого життя віддали військовій службі та потребують по її завершенню профорієнтаційного скерування».

Крістофер Штаудт наголосив: «Програма запрацювала в грудні 1999 року з відкриттям курсу вивчення англійської мови. Начальна група тоді складала лише 16 чоловік, але минуло не так вже й багато часу і на червень поточного року ми вже випустили понад 10 тисяч слухачів».

Менеджер програми НАТО-Україна зауважив також: «Програма широко представлена на усі території країни і за час її функціонування було охоплено більше шести десятків локацій. Цього року курси відбулися у 25 населених пунктах із загальною чисельністю у 850 учасників».

Натомість директор ГО «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» Андрій Рой акцентував увагу на тому, що діяльність організації спрямована на те, аби полегшити перехід військовослужбовців від умов військової служби до цивільного життя. За його словами, необхідно зорієнтувати, підтримати їх, надати нові знання та можливість застосувати на практиці у повсякденному житті», – поінформували також у міністерстві оборони.

Андрій Рой також зазначив: «Військова служба – це навички, які не завжди затребувані на сучасному ринку праці. Саме тому ми, за фінансової підтримки міжнародних партнерів, вже не один рік проводимо фахове перенавчання на більш мирні професії.
зважаючи на специфіку військової служби, переважають проекти з охоронної діяльності, управління персоналом, започаткування власної справи».

Директор ГО «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» доповнив: Все залежить, звичайно, від побажань майбутніх слухачів. Наприклад, у Дрогобичі ми неодноразово проводили заняття з комп’ютерної графіки та Веб-дизайну, а у Луцьку затребуваним був напрямок ведення готельного та туристичного бізнесу».

«Навчання відбувається за участі професорсько-викладацького складу на базі провідних закладів вищої освіти Західного регіону. Заняття в межах вищевказаного курсу вестимуть викладачі Львівського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом, державного університету внутрішніх справ та інструктори поліції охорони», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

17:29 17 квітня 2021 р.

У Трускавці під час Grand Prix Truskavets авто влетіло в будинок (відео)

17 квітня у Трускавці тривають змагання І етапу Чемпіонату України з гірських перегонів «Grand Prix Truskavets». Під час перегонів один з автомобілів на повній швидкості влетів у будинок.

Рубрика: Ситуації

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу