Військові-контрактники зі Львова отримуватимуть допомогу міськради

18:00 7 червня 2019 р.


Фото: frontnews.eu

Депутати Львівської міськради прийняли ухвалу, відповідно до якої, окрім одноразової матеріальної допомоги бійцям зі Львова в розмірі 100 тисяч гривень, ЛМР надаватиме ще й одноразову допомогу в розмірі 25 тисяч гривень львів’янам-контрактникам.

Про це повідомили в п’ятницю, 7 червня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Цю ухвалу підтримав 51 депутат Львівської міської ради. Відтепер, відповідно до ухвали ЛМР «Про внесення змін до ухвали міської ради №3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова» від 19 червня 2014 року, виплати здійснюватимуть мешканцям міста, які перебувають на військовому обліку на території Львова та підписали контракт на строк не менше трьох років для проходження військової служби у Збройних силах України. Кошти виплачуватимуть за поданням військового комісара або командира військової частини з постійним місцем дислокації у Львові, із долученням витягів з наказів про зарахування у списки особового складу військових частин».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу