Військові комісари не вручатимуть повістки в пунктах пропуску на Львівщині

14:15 27 квітня 2017 р.

Прес-офіцер оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин і речник Держприкордонслужби Олег Слободян спростували інформацію в ЗМІ.

Прес-офіцер оперативного командування «Захід» Анатолій Прошин і речник Держприкордонслужби Олег Слободян, коментуючи інформацію в ЗМІ про нібито прохання військкоматів виставити на пунктах пропуску своїх співробітників для вручення повіток призовникам, запевнили інтернет-видання «Українська правда», що ані військові комісари, ані Державна прикордонна служба не будуть видавати повістки  на строкову службу у ЗСУ і Нацгвардії у пунктах пропуску «Рава Руська», «Шегіні», або будь-якому іншому. Зокрема, Прошин заявив: «Ніяких звернень з боку військових до Державної прикордонної служби не було. Вручення повісток громадянам України на проходження строкової військової служби буде здійснюватися винятково в рамках чинного законодавства».

Слободян також запевнив, що жодних вручень повісток на кордоні не буде, бо це не передбачено законодавством. Речник Держприкордонслужби також стверджував:

«Ми діємо тільки в межах чинного законодавства. Ніяких змін, які б регламентували порядок роботи предстваників військкоматів поряд із пунктами пропуску чи у пунктах пропуску немає. Тому на Державну прикордонну службу ніхто жодних додаткових повноважень не покладав. Тому ця інформація не має під собою жодного підґрунтя».

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в інтернет-виданні «Українська правда», де також нагадали: Раніше повідомлялося, що представники Львівського обласного військкомату нібито мали почати чергувати перед пунктом пропуску «Шегині», щоб виявляти призовників».

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу