Військове містечко №85 перейде у власність громади Львова

12:12 27 квітня 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

27 квітня на засіданні виконавчого комітету створили комісію про передачу з власності територіальної громади Винників у власність територіальній громаді Львова військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105.

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Ми на минулому пленарному засіданні проголосували остаточне рішення міської ради про прийняття у комунальну власність цілісного майнового комплексу цього військового містечка. Зараз, відповідно до статті закону України, пропонуємо створити комісію, затвердити її склад рішенням виконавчого комітету. Комісія опрацює усі матеріали. Вже бачимо, що робота буде непроста, оскільки необхідно буде проводити додатково інвентаризацію цих об’єктів. А тоді вже винесемо акт на остаточне затвердження виконавчого комітету».

«19 квітня на сесії Львівської міської ради погодили прийняття у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105, де в подальшому розпочнуть проект будівництва музичної школи», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу