Військове містечко №85 перейде у власність громади Львова

12:12 27 квітня 2018 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

27 квітня на засіданні виконавчого комітету створили комісію про передачу з власності територіальної громади Винників у власність територіальній громаді Львова військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105.

Про це повідомили сьогодні, 27 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Ми на минулому пленарному засіданні проголосували остаточне рішення міської ради про прийняття у комунальну власність цілісного майнового комплексу цього військового містечка. Зараз, відповідно до статті закону України, пропонуємо створити комісію, затвердити її склад рішенням виконавчого комітету. Комісія опрацює усі матеріали. Вже бачимо, що робота буде непроста, оскільки необхідно буде проводити додатково інвентаризацію цих об’єктів. А тоді вже винесемо акт на остаточне затвердження виконавчого комітету».

«19 квітня на сесії Львівської міської ради погодили прийняття у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105, де в подальшому розпочнуть проект будівництва музичної школи», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів