Військкомати Львівщини проводять роз'яснювальну роботу з керівниками підприємств, установ, організацій

13:40 16 липня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

Військовий комісар Дрогобицько-Бориславського ОРВК підполковник Віктор Попов провів нараду з керівниками підприємств, установ та організацій міста Дрогобича.

Нарада відбулася у сесійній залі Дрогобицької міської ради. Основні питання, які обговорювалися, стосувалися обов’язків керівників щодо ведення обліку військовозобов’язаних та призовників, а також заходів оповіщення під час проведення 6-ї черги часткової мобілізації. Керівникам було роз’яснено, що вони зобов’язані вносити зміни в особові картки працівників, які стосуються сімейного стану, місця проживання, освіти та повідомляти військовий комісаріат про них.

Юрист військового комісаріату ознайомив присутніх зі законами та наказами, якими повинні керуватися керівники підприємств, установ  та організацій для забезпечення відповідного військового  обліку та проведення заходів оповіщення. Загалом, було підкреслено, що обов’язки, які покладенні на керівників підприємств, установ  та організацій Наказом Міністра оборони України № 660 від 15.10.2010 «Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування,  на підприємствах, в установах, організаціях  і навчальних закладах» більшістю з них виконуються не в повному обсязі, або не виконуються взагалі, як наслідок, це перешкоджає проведенню заходів мобілізації.

Військовий комісар наголосив, про адміністративну відповідальність, яка накладається за неналежне виконання обов’язків щодо військового обліку та оповіщення військовозобов’язаних та призовників. Також, він перелічив установи, які краще виконують свої обов’язки, а саме: міська рада, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка та ДП «Дрогобицьке лісове господарство».

Аналогічні  наради були проведені з керівниками підприємств, установ та організацій міст Борислава та Трускавця. Очікується, що завдяки проведеним нарадам буде налагоджена тісна співпраця з підприємствами, що дасть можливість більш якісно вести військовий облік та проводити заходи оповіщення.

Про це повідомили сьогодні, 16 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:35 26 листопада 2021 р.

У Львові продовжили посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби

У Львові посилений карантин через поширення коронавірусної хвороби продовжили до 13 грудня. Напередодні обладміністрація попросила державну комісію з ТЕБ та НС не виводити регіон із "червоної" зони.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу