Військкомат надіслав близько 35 повісток колективу Львівського театру опери та балету (відео)

14:40 17 травня 2015 р.


Фото: зі сторінки Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в інтернет-мережі «Facebo

На сторінці Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в соціальній мережі опублікували звернення його колективу з приводу близько 35 повісток з військкомату.

У зверненні Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької йдеться:

«У Львівську оперу прийшло близько 35(!) повісток у ЗСУ. Більшу частину з яких складає артистичний склад театру. Серед запрошених на службу є артисти оркестру, хору, провідні солісти опери та провідні солісти балету, також є Заслужені артисти та навіть Народний артист України!

Для нас, артистів театру, є дещо незрозумілим такий масовий (для нашого театру) забір високодосвідчених кадрів! Ми наголошуємо на тому, що для нашого театру така повальна мобілізація призведе до того, що з афіші зникнуть певні найменування вистав. Це може взагалі зірвати роботу театру!

Є бажання пояснити чиновникам, які відповідальні за ці дії, що підготовка висококваліфікованих кадрів – оркестрантів, солістів опери та солістів балету – займає від 12 до 16 років у навчальних закладах,а також багато років роботи в театрі! Наприклад, у балет театру повістки прийшли одразу чотирьом провідним танцюристам зі семи (серед яких – Народний артист України), а по всій Україні виконавців такого рівня – зо два десятки!

Зауважимо, що в країні не введено військовий стан. Складається враження, що хтось із чиновників навмисне намагається знешкодити академічні мистецькі традиції України. 

Цікаво – скільки синів депутатів Верховної ради та чиновників призвали до ЗСУ? Чи наша влада може відправляти в АТО тільки артистів та встановлювати смертельні для більшості населення тарифи на комунальні послуги?

ДЛЯ ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНИ ПОТРІБНИЙ МИР!!! Ми дуже надіємось, що це звернення прочитають люди з головою!

Артисти театру».

Це звернення опублікували на сторінці Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу