Відзавтра у Львові перераховуватимуть безпритульних собак

18:00 17 червня 2015 р.


Фото: gazeta.dt.ua

Сьогодні о 18.30 в 116-му кабінеті міськради відбудеться зустріч із волонтерами, де проведуть інструктаж та роздадуть завдання учасникам проекту.

Відзавтра впродовж п’яти днів у Львові підраховуватимуть безпритульних собак. Робитимуть це за спеціальною міжнародною методикою і з метою їх подальшої стерилізації. Про це повідомив директор ЛКП «ЛЕВ» Олег Мацех, який також зазначив:

«З метою гуманного контролю за чисельністю безпритульних собак, нам потрібно запустити масштабну програму стерилізації. А для цього початково необхідно знати точну кількість таких собак у місті.

Відтак, завтра ми розпочинаємо повторний перерахунок, адже перший вважаємо необ’єктивним – за два дні було нараховано лише 300 собак. Новий підрахунок проводитимемо за всіма правилами, згідно з методикою, розробленою європейськими організаціями, і визнаною в світі найточнішою».

Для проведення перерахунку, місто умовно поділили на сектори, в кожному з яких працюватиме не лише волонтер ЛКП, а й представник ЖЕКу: за словами керівника ЛКП, ЖЕКи як ніхто знають місця найбільшого скупчення таких собак в межах відповідної території. Кожен волонтер працюватиме дві години на день за гнучким графіком.

Роботу волонтерів координуватиме представник міжнародного фонду «Naturewatch Foundation». 

«Однак наразі допомогти зголосилось лише 40 волонтерів – проект же потребує 53», – додає Олег Мацех.

Сьогодні о 18.30 в 116-му кабінеті міськради відбудеться зустріч із волонтерами, де проведуть інструктаж та роздадуть завдання учасникам проекту. Охочі долучитись до підрахунку також можуть долучитись до зустрічі, або ж зателефонувати співкоординатору проекту Ользі Кирилович, тел.: 097-999-56-13 чи заповнити  анкету за посиланням: http://www.survio.com/survey/d/C9A9L4J6F3U9M5P4C.

Про це повідомили сьогодні, 17 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

23:22 12 травня 2021 р.

Завтра на Львівщині відновлять сполучення між частинами дороги Львів-Луцьк, де обвалилася секція мосту

Від 13 травня відновлюють сполучення між частинами дороги "Львів-Луцьк", де обвалилася секція мосту у селі Гайок. Обласні маршрутки доїжджатимуть до обваленого моста, пасажири переходитимуть пішохідним переходом, і з іншої сторони річки Західний Буг пересідатимуть на автобус цього ж рейсу.

Рубрика: Ситуації

19:32 12 травня 2021 р.

У Львові - нашестя гадюк. Влада порадила звертатися в ДСНС

У Львові місцеві жителі виявили велику популяцію гадюк. Зазвичай ці плазуни не наближаються близько до людей, проте у мікрорайоні Рясне-2 вони живуть біля школи й навіть заповзають у під'їзди.

Рубрика: Ситуації

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу