Відтепер свідоцтва про народження видаватимуть також у пологових будинках Львова

10:12 4 вересня 2015 р.


Фото: kremjust.gov.ua

Відповідний кабінет уже облаштовано на вулиці Мечнікова.

Свідоцтво про народження дитини можна буде отримати не лише у РАЦСі, а й у пологовому будинку. Відповідний пілотний проект уже почали реалізовувати у 1-му міському клінічному пологовому будинку, наступне на черзі у Львові – пологове відділення на вулиці Раппопорта.

Про це під час прес-ланчу заявив начальник Головного управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, який зазначив: «Усі технічні моменти ми відпрацювали з міським управління охорони здоров’я. Який механізм? Скажімо, після народження дитини, мама приходить у спеціально відведений для цього кабінет і пише заяву: прошу видати мені свідоцтво про народження моєї дитини в пологовому будинку. Вказує бажане ім’я та зазначає батьків. Це буде її право, а не обов’язок – паралельно цю послугу все ще надаватимуть у РАЦСі. Тоді ми централізовано перевірятимемо по всіх базах даних, друкуватимемо свідоцтво і наступного дня вручатимемо. Отак воно технічно буде працювати», – зазначає 

За словами Ярослава Жукровського, відповідний кабінет уже облаштовано в пологовому будинку на вулиці Мечнікова. Як підкреслює радник міського голови Яніка Мерило, такі речі суттєво скорочують витрати часу та значно спрощують складні процедури.

Про це повідомили сьогодні, 4 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

19:39 22 жовтня 2021 р.

Завтра мешканці Львова підуть в поліцію зі скаргою на догхантерку

Жителі мікрорайону Сихів у Львові звинувачують місцеву жінку в отруєнні безпритульних тварин, білок та господарських тварин. Люди стверджують на камеру, що їхня сусідка розкидає отруєне м’ясо в лісопарку на Сихові та біля будинків.

Рубрика: Ситуації

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу