Відтепер для польотів над Львовом необхідно отримувати дозволи

11:17 6 квітня 2015 р.


Фото: svoboda.te.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, Центр надання адміністративних послуг міста ініціює впорядкування здійснення польотів.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 6 квітня, «Щоденному Львову»:

«Відтепер для виконання будь-яких польотів над містом необхідно отримати дозвіл. Термін підготовки не перевищуватиме шість робочих днів.

Для цього треба звернутися в Центр надання адміністративних послуг міста Львова (в будь-якому районі) заздалегідь до проведення заходу та подати чіткий перелік документів, передбачений законодавством. Начальник Адміністративно-господарського управління Валентина Бартошик повідомила з цього приводу:

«У непростий для нашої країни час важливим питанням є безпека у місті. Саме тому ЦНАП м. Львова, спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, розробив проект нової адміністративної послуги «Надання дозволу на виконання демонстрацій та інших польотів над територією м. Львова». Ця послуга буде винесена на затвердження виконавчому комітету ЛМР на найближче засідання».

Слід звернути увагу, що для отримання цієї адміністративної послуги організація, яка хоче отримати дозвіл, повинна гарантувати дотримання заходів безпеки, забезпечення громадського порядку та несе відповідальність за нанесення шкоди життю, здоров’ю чи майну мешканців міста».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу