Відсьогодні в Україні скасовується оподаткування пенсій (+відео)

17:00 1 липня 2016 р.


Фото: forbiddentoforbid.org.ua

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко запевнив: «Чорнобильці, шахтарі, колишні військовослужбовці та інші будуть отримувати свої пенсії без сплати податку».

«З 1 липня набуває чинності Закон України про скасування оподаткування пенсій», – повідомив на засіданні Кабміну віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, який зазначив: «Це була ініціатива уряду , яку підтримала Верховна Рада України,  і зі сьогоднішнього дня у нас скасовується оподаткування пенсій для близько 300 тисяч пенсіонерів. Це означає, що насамперед чорнобильці, шахтарі, колишні військовослужбовці та інші будуть отримувати свої пенсії без сплати податку».

Павло Розенко зауважив: «Таке рішення стало можливим завдяки економічним реформам, які проводить Уряд. На сьогоднішній день у нас вже є перші позитивні сигнали економіки: 3,5% зростання реальної зарплати, і ми плануємо, що до кінця року і в наступні роки це буде не менше 5% зростання реальної зарплати».

Віце-прем’єр-міністр також нагадав, що підвищення мінімальних соціальних стандартів у цьому році відбудеться більше, ніж на прогнозований рівень інфляції. Про це повідомили сьогодні, 1 липня, на Урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

18:52 4 березня 2021 р.

Чернівчани можуть їхати до Києва потягами з Кам'янця-Подільського, Чорткова або Заліщиків

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу