Відсьогодні в Україні скасовується оподаткування пенсій (+відео)

17:00 1 липня 2016 р.

  • 0


Фото: forbiddentoforbid.org.ua

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко запевнив: «Чорнобильці, шахтарі, колишні військовослужбовці та інші будуть отримувати свої пенсії без сплати податку».

«З 1 липня набуває чинності Закон України про скасування оподаткування пенсій», – повідомив на засіданні Кабміну віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, який зазначив: «Це була ініціатива уряду , яку підтримала Верховна Рада України,  і зі сьогоднішнього дня у нас скасовується оподаткування пенсій для близько 300 тисяч пенсіонерів. Це означає, що насамперед чорнобильці, шахтарі, колишні військовослужбовці та інші будуть отримувати свої пенсії без сплати податку».

Павло Розенко зауважив: «Таке рішення стало можливим завдяки економічним реформам, які проводить Уряд. На сьогоднішній день у нас вже є перші позитивні сигнали економіки: 3,5% зростання реальної зарплати, і ми плануємо, що до кінця року і в наступні роки це буде не менше 5% зростання реальної зарплати».

Віце-прем’єр-міністр також нагадав, що підвищення мінімальних соціальних стандартів у цьому році відбудеться більше, ніж на прогнозований рівень інфляції. Про це повідомили сьогодні, 1 липня, на Урядовому порталі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації