Відсьогодні у Львові знищуватимуть до 29 травня гризунів

10:54 15 квітня 2015 р.


Фото: fermer02.ru

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні стартує весняна суцільна одномоментна дератизація.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 15 квітня, «Щоденному Львову»:

«Відсьогодні до 29 травня у Львові, Винниках і селищах Рудно та Брюховичі проводитиметься весняна суцільна одномоментна дератизація. Обласне комунальне підприємство профілактичної дезінфекції склало плани-графіки, згідно з якими дезінфектори відділів профдезінфекції, у присутності представників ЛКП, будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території ЛКП та приватного сектору. 

Згідно з планами-графіками, дезінфектори розкладатимуть отрутопринаду у підвальних приміщеннях житлових будинків та у прилеглих до них будівлях.  Крім цього, одномоментно будуть проводитися дератизаційні заходи у підвальних приміщеннях дитячих садочків, шкіл, поліклінік, лікарень, у парках, скверах, а також приміщеннях, які розташовані на цих територіях.

Також дератизаційні заходи проведуть у коледжах, вищих навчальних закладах, інших установах.  ЛКП м. Львова розклеїли оголошення про те, що у місті з 15 квітня до 29 травня 2015 року проводиться одномоментна суцільна дератизація, щоб мешканці без страху відчиняли свої помешкання. 

Директор Обласного комунального підприємства профілактичної дезінфекції Зеновій Хитра розповів також:

«За допомогою цих заходів ми зменшимо чисельність мишовидних гризунів, які є носіями багатьох інфекційних захворювань (лептоспіроз, туляремія та інші). Разом з цим, мешканці приватного сектору через оголошення у ЛКП та поширену ЗМІ інформацію зможуть долучитися до проведення суцільної одномоментної дератизації, якщо у цьому є потреба (помешкання заселені мишовидними гризунами)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу