Відсьогодні у Львові закрито на ремонт ще одну ділянку вулиці Хмельницького

09:10 3 червня 2015 р.

  • 0
Схема організації руху

Схема організації руху
Фото: прес-служба Львівської міськради

У зв’язку з ремонтними роботами внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20.

За інформацією відділу капітального ремонту управління інженерного господарства ЛМР, сьогодні, 3 червня, на ремонт закриють ще частину вулиці Хмельницького – на ділянці від площі Криничної до вулиці Гайдамацької. Раніше, у зв’язку з ремонтом, для проїзду вже закрили також вулицю Промислову – на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького, а також ділянку вулиці Хмельницького від вулиці Волинської до площі Криничної.

Згодом на ремонт закриють і вулиці Гайдамацьку. Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 кілометра. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо. Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

У зв’язку з ремонтними роботами, внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20. Так, автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги проспектом Чорновола та вулицею Липинського. Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом вулицями Чернівецькою, Городоцькою, Хмельницького, Замарстинівською й Торф’яною.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:21 30 травня 2020 р.

У зачиненій квартирі, де кілька тижнів пролежала померла, горіли дві конфорки (відео)

Сьогодні, 30 травня, у Львові на вулиці Листопадній працівники ДСНС і поліції відчинили квартиру, де, за припущенням ріелтора, вже місяць лежала мертва жінка.

Рубрика: Ситуації