Відсьогодні у Львові тимчасово змінено маршрут трамвая №6

09:34 12 березня 2015 р.


Фото: vk.me

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, відсьогодні трамвай №6 курсує вулицями: Чернівецькою – Городоцькою – Хмельницького – Замарстинівською – Торф’яною.

У прес-службі міської ради передали сьогодні, 12 березня, «Щоденному Львову»:

«Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, сьогодні, 12 березня на ремонт закривають частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Хмельницького. За словами Олега Берези, наступним етапом буде закриття вулиці Хмельницького на ділянці від вулиці Донецької до вулиці Гайдамацької, а потім  на ремонт закриють і вулицю Гайдмацьку.

На вулиці Гайдамацькій буде замінено і каналізаційний колектор. Олег Береза розповів також:

«Вулиці  ремонтуємо в рамках співпраці з ЄБРР. Буде виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття, хідників, влаштовано зовнішнє освітлення. Плануємо виконати роботи впродовж 7 місяців. Це останні лоти в рамках проекту з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж 2-го та 6-го трамвайних маршрутів».

Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР, на час ремонту будуть внесені зміни у рух трамвайного маршруту №6. Так, відсьогодні трамваї №6 курсують вулицями: Чернівецькою – Городоцькою – Хмельницького – Замарстинівською – Торф’яною».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу