Відкритий захист конкурсних молодіжних проектів пройде на Львівщині 6 березня

17:20 2 березня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «За рішенням конкурсної комісії від 1 березня 2018 року, відкритий захист конкурсних пропозицій розпочнеться 6 березня о 9.30 у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру на вулиці Винниченка, 12».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Припинено участь у конкурсі трьох громадських об’єднань через невідповідність вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами)» від 12 жовтня 2011 року. До другого етапу конкурсу допущено 100 конкурсних пропозицій».

«Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На відкритий захист учаснику відводиться до трьох хвилин на кожну конкурсну пропозицію. Презентація повинна містити назву, цільову аудиторію проекту, коротку програму проекту (заходу), очікувані результати та бюджет проекту», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

12:32 26 травня 2022 р.

На Львівщині активізувалися змії: як допомогти

Учора, 25 травня, у Львівську обласну клінічну лікарню з діагнозом укус змії, госпіталізували жінку 1941 року народження, жительку с. Боринечі Стрийського району. Стан потерпілої – середньої важкості.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу