Відкритий захист конкурсних молодіжних проектів пройде на Львівщині 6 березня

17:20 2 березня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «За рішенням конкурсної комісії від 1 березня 2018 року, відкритий захист конкурсних пропозицій розпочнеться 6 березня о 9.30 у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру на вулиці Винниченка, 12».

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Припинено участь у конкурсі трьох громадських об’єднань через невідповідність вимогам постанови Кабінету Міністрів України №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами)» від 12 жовтня 2011 року. До другого етапу конкурсу допущено 100 конкурсних пропозицій».

«Захист конкурсної пропозиції здійснює керівник або уповноважений представник учасника конкурсу. Представники громадськості та засобів масової інформації мають право бути присутніми під час відкритого захисту як спостерігачі», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На відкритий захист учаснику відводиться до трьох хвилин на кожну конкурсну пропозицію. Презентація повинна містити назву, цільову аудиторію проекту, коротку програму проекту (заходу), очікувані результати та бюджет проекту», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу