Відділки поліції на Львівщині отримали нову техніку та обладнання

10:10 20 червня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

У межах проекту Європейського Союзу «Підтримка реформи поліції в Україні» відбулася передача відділкам поліції на Львівщини від Консультативної місії Євросоюзу планшетів, алкотестерів та іншого майна, вартістю більше 52 тисяч євро.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «У межах цього проекту на Львівщині були оновлені за європейськими стандартами сім відділків поліції. У будівлях Стрийського, Дрогобицького, Червоноградського, Кам’янка-Бузького, Яворівського, Самбірського відділів та Старосамбірського відділення поліції відремонтовані громадські приймальні та адміністративні приміщення, вони стали більш комфортними для відвідування людей з особливими потребами».

«Кожен з цих підрозділів оснащений сучасною комп’ютерною технікою та обладнанням зв’язку. Для поліцейських Львівщини були проведені тренінги, аби вони могли якісніше надавати допомогу громадянам», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«19 червня керівник львівського польового офісу Консультативної місії Євросоюзу в Україні Рольф Ван Уйє передав очільнику поліції Львівщини генералу поліції третього рангу Валерію Середі планшети, алкотестери та інше майно, яке в подальшому буде направлено в оновлені відділки. В цих підрозділах будуть повністю укомплектовані усі 30 автомобілів груп реагування патрульної поліції», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

Рольф Ван Уйє зазначив: «Дуже сподіваємося, що ця техніка допоможе поліцейським на місцях ефективно надавати послуги населенню та сприятиме організації безпеки дорожнього руху в цих регіонах».

Очільник поліції Львівщини подякував за надану підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю. Валерій Середа наголосив: «Це обладнання суттєво допоможе нашим поліцейським якісно виконувати свої обов’язки. Сподіваюся, що наша довготривала співпраця буде продовжуватися і надалі для підвищення ефективності роботи поліції та зміцнення довіри суспільства до правоохоронних органів».

dailylviv.com

До теми

23:18 27 червня 2022 р.

40 людей зникли безвісти внаслідок пожежі у ТЦ Кременчука,- Офіс Генпрокурора

27 червня 2022 року збройні сили РФ здійснили ракетний обстріл м. Кременчук Полтавської області, внаслідок якого повністю зруйновано цивільний об’єкт - торговий центр.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу