Від міського голови Львова вимагали гарантій будівництва житла для учасників війни на Донбасі

15:50 19 березня 2015 р.


Фото: Radiosvoboda.org

Після розмови з протестувальниками в ЛМР вирішили створити робочу групу, яка займатиметься земельними питаннями для учасників АТО.

Група людей, які назвалися представниками Львівської обласної спілки соціального захисту прав учасників АТО і сімей загиблих, вимагала від міського голови Львова Андрія Садового і депутатів гарантувати, що на виділеній земельній ділянці будуватимуть багатоквартирний будинок саме для них. Йдеться про 0,6 гектара землі під кілька сотень квартир для родин учасників АТО.

Люди спершу протестували перед ратушею, а потім зайшли у сесійний зал, де відбувалась сесія міськради. Сестра учасника АТО Леся Томашвілі наголосила у своєму виступі у сесійному залі: «Ми ходимо за мером Андрієм Садовим і просимо, щоб дав нам гарантії, що цей будинок буде для учасник АТО. А у відповідь почули, що прокурор дасть гарантії».

Учасники акції заявили, що не вірять міським чиновникам і не хочуть, щоб саме комунальне підприємство, що перебуває у підпорядкуванні міських посадовців, займалось будівництвом. Тому вони вимагали від депутатів відкласти розгляд питання «Про затвердження ЛКП «Рембуд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у районі вулиці».

Міський голова і депутати дослухалися до вимоги протестувальників. Зокрема Андрій Садовий запевнив:

«Наш намір однозначний – збудувати житло для учасників АТО. Я наступного тижня буду в Києві і буду на цю тему вести переговори, щоби ми чітко зрозуміли, на яку суму може розраховувати Львів. Тому що це ключова база для визначення нашої подальшої логістики. В бюджеті ми передбачили кошти на комунікації, на інженерію для будівництва житла, передбачили кошти на проект – ми свою велику частину робіт беремо. Плюс підтримка держави – і є велика ймовірність, що ми зможемо це зробити якісно і показати приклад для всіх міст нашої держави». 

На сьогодні у Львівській міській раді зареєстрували понад тисячі звернень від родичів учасників АТО щодо оформлення за ними земельних ділянок для індивідуального будівництва. У міськраді кажуть, що місто не володіє такими земельними ресурсами.

Після розмови з протестувальниками вирішили створити робочу групу, яка займатиметься земельними питаннями для учасників АТО. Про це повідомило сьогодні, 19 березня, «Радіо Свобода».

Як інформував «ЩЛ», сьогодні, 19 березня, родичі учасників війни вимагали біля будівлі Львівської міської ради виконання нею своїх обіцянок, а Андрій Садовий запевняв: «Я особисто буду робити все можливе і неможливе, щоби цей будинок був збудований».

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу