Верховна Рада посилила штрафи за водіння в нетверезому стані

20:10 19 листопада 2013 р.


Фото: tsn.ua

Парламент також доповнив Кримінальний кодекс України новою статтею – «Навмисне невиконання судового рішення про позбавлення права керування транспортними засобами».

Як повідомляє сьогодні, 19 листопада, інформаційне агентство «Українські Новини», Верховна Рада посилила у вівторок адміністративну відповідальність за керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу й швидкість реакції. За прийняття законопроекту №0890 у цілому проголосували 260 депутатів при мінімально необхідних 226.

Проектом закону передбачається, що за керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, а також передачу водіння транспортом особі, яка перебуває в такому ж стані, і відмова особи, що керує транспортним засобом від проходження у встановленому порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння встановлено штраф від 400 до 450 не оподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (від 6 800 до 7 650 гривень) або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до чотирьох років.

Повторне протягом року скоєння кожного зі згаданих порушень тягне позбавлення водіїв права керування транспортними засобами на строк від чотирьох до п'яти років із платним вилученням транспортного засобу або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб з оплачуваним вилученням транспортного засобу, а щодо інших осіб – передбачається штраф від 500 до 700 неоподатковуваних мінімумів (від 8 500 до 11 900 гривень) із платним вилученням транспортного засобу.

Прийнятий сьогодні Верховною Радою закон ще й  доповнює Кримінальний кодекс України новою статтею 382-1 «Навмисне невиконання судового рішення про позбавлення права керування транспортними засобами»: навмисне невиконання особою судового рішення про позбавлення права керування транспортними засобами за керування транспортом особами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, які знижують їхню увагу і швидкість реакції, карається штрафом від 700 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів (від 11 900 до 17 000 гривень) або арештом до шести місяців.

Як повідомляв «ЩЛ», на Львівщині водіїв-п’яниць карають штрафами й громадськими роботами.

dailylviv.com

До теми

20:49 28 вересня 2021 р.

Завтра два львівські парки оброблятимуть від кліщів. Рекомендують утриматись від прогулянок

Завтра у Стрийському парку та РЛП «Знесіння» триватиме акарицидна обробка, з метою боротьби з кліщами. Відтак, мешканців просять утриматись від відвідування цих парків (зокрема, вигулу собак) протягом 72 годин.

Рубрика: Ситуації

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу