Верховна Рада посилила охорону державного кордону

18:00 29 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: dpsu.gov.ua

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону» (№0905).

Ухвалення закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону» (№0905) підтримали 288 народних депутатів за мінімально необхідних 226.

Закон розроблено з метою створення належних умов для інженерно-технічного облаштування державного кордону України із суміжними державами. Насамперед – із Російською Федерацією.

Водночас, документ має на меті забезпечення виконання Державною прикордонною службою України завдань з охорони та захисту державного кордону шляхом нормативно-правового визначення розмірів земельних ділянок, які надаються органам Державної прикордонної служби України для будівництва та утримання інженерно-технічних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій та інших об’єктів прикордонної інфраструктури.

Закон визначає, щоб у постійне користування ДПСУ надавалися земельні ділянки завширшки 30-50 метрів уздовж усієї лінії державного кордону, а також звільнити ці органи від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Актуальність цього закону полягає в тому, що жодним нормативно-правовим актом не визначено розмір земельних ділянок, які надаються військовим частинам Державної прикордонної служби України для створення прикордонної інфраструктури на державному кордоні.

На українсько-російському, українсько-білоруському, українсько-молдавському кордонах є земельні ділянки, які значаться у власності сільськогосподарських підприємств (а в окремих випадках – й інші ділянки), які розпайовані фактично по лінії державного кордону та на них уже оформлено право власності без урахування статті 3 закону «Про використання земель оборони», за якою вздовж державного кордону України встановлюється прикордонна смуга, в межах якої діє особливий режим використання земель.

Про це dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:17 4 квітня 2020 р.

З 6 квітня у Львові буде легше їздити автомобілем, ніж ходити пішки

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину, запроваджених Кабінетом Міністрів з 6 квітня 2020 року, яке Урядовий портал розіслав у медіа. Публікуємо роз'яснення без змін, але з виправленням мовних помилок, зроблених в оригіналі тексту.

Рубрика: Ситуації

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу