В Україну заборонено ввозити продукцію птахівництва з воєводства Польщі

13:10 8 грудня 2016 р.

Всесвітня організація охорони здоров'я тварин офіційно повідомила, що на території Любуського воєводства Польщі зареєстровано високопатогенний грип птиці.

У Державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомили сьогодні, 8 грудня, що, враховуючи повідомлення Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин про високопатогенний грип птиці території Любуського воєводства Польщі й беручи до уваги рекомендації Кодексу здоров'я наземних тварин та додаткову інформацію, надану компетентним органом Польщі щодо заходів, які вживаються на території цієї країни з метою локалізації та ліквідації вказаного захворювання, забороняється ввезення з Любуського воєводства Польщі в Україну птиці, продукції та сировини, отриманої від неї (за винятком сировини та продукції з птиці, що пройшла обробку методом, який гарантує знищення збудника вказаного захворювання). Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, здійснюватиметься відповідно до ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об’єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

Про це повідомили сьогодні, 8 грудня, на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

dailylviv.com

До теми

18:45 25 січня 2021 р.

Єврокомісія запропонувала жорсткіші вимоги для в'їзду в ЄС

Європейська комісія у понеділок запропонувала нові жорсткіші вимоги для мандрівників, які в’їжджають до Євросоюзу з-за меж ЄС, та оновила критерії, які держави-члени повинні враховувати, знімаючи обмеження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу