В Україні розпочався призов на строкову військову службу (відео)

15:20 5 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

До лав Збройних Сил України буде призвано понад вісім тисяч юнаків.

«Сьогодні, 5 травня, відповідно до Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016, в Україні розпочався призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, який триватиме до 30 червня», – повідомили в четвер у прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«Начальник відділу призову та комплектування й заступник начальника Управління комплектування та призову Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, полковник Валерій Дендереба, поінформував:

«До лав Збройних Сил України цієї весни буде призвано понад вісім тисяч юнаків чоловиків віком від 20 до 27 років. Змішаний принцип комплектування Збройних Сил України відповідає стандартам НАТО. Зокрема, відновили такий вид служби як строкова у Німеччині, Польщі, Прибалтійський країнах тощо.

Адже строкова військова служба дозволяє накопичити мобілізаційних ресурс військових спеціалістів, які після звільнення зі Збройних Сил України та інших військових формувань будуть перебувати на обліку військовозобов’язаних у районних та міських військових комісаріатах. Окрім того, багато строковиків ще під час проходження служби виявляють бажання укласти контракт з Міністерством оборони України.

Зокрема, цього року понад 1100 строковиків стали контрактниками. Військовослужбовців строкової військової служби не залучають для проведення АТО в Донецькій та Луганській областях».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини