В Україні розпочалися масштабні збори резервістів (відео)

13:15 4 вересня 2016 р.

Упродовж вересня в дев’яти бригадах відпрацьовуватимуть механізм оперативного доукомплектування частин і з’єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії.

У Збройних Силах України розпочалися масштабні збори з резервістами. Впродовж вересня до них залучать більше 8000 резервістів, 10% з яких – офіцери. 

Ними доукомплектують під час зборів дев’ять бригад усіх оперативних командувань у п’яти областях.

Збори пройдуть в два етапи: перший – 3-15 вересня, другий – 12-24 вересня. Особливістю проведення зборів є залучення близько 1000 резервістів у кожну бригаду одночасно.

Доукомплектування частин і підрозділів відбуватиметься в пунктах постійної дислокації, а практична частина навчань відбудеться на полігонах та в навчальних центрах після передислокування. Під час зборів резервістів заборонено наказом Генерального штабу залучати до нарядів, господарчих робіт, стройової підготовки тощо. Час зборів максимально використовуватиметься для підвищення рівня бойової підготовки, злагодженості дій підрозділів і екіпажів.

Завершаться збори проведенням бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою, в яких візьмуть участь сформовані із діючих військовослужбовців і резервістів змішані підрозділи. Головна мета навчань – відпрацювання механізму оперативного доукомплектування частин і з’єднань силами оперативного резерву у випадку відвертої агресії.

Зараз в Україні близько 85 тисячі резервістів, кожен з яких уже відслужили щонайменше один рік за мобілізацією і брав участь в АТО. Тепер їх запрошують на військові збори для підтримання рівня фахової підготовки та підвищення бойового вишколу. За попереднім опитуванням серед резервістів, 80% готові будь-якої миті стати на захист Батьківщини та прибути за викликом до військових частин. Про це повідомили в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

15:23 21 квітня 2021 р.

Автобусний маршрут №465 планують продовжити до села Поморяни

З метою уникнення соціальної напруги серед жителів Поморянської територіальної громади, Львівська ОДА ініціювала продовження схеми внутрішньорайонного автобусного маршруту загального користування № 465 Золочів - Бібщани ч/з Ремезівці до с. Поморяни.

Рубрика: Ситуації

13:27 21 квітня 2021 р.

Карантин в Україні продовжують ще на два місяці, - уряд

Уряд України продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії.

Рубрика: Ситуації

12:50 21 квітня 2021 р.

У Львові повідомили, коли запрацюють фонтани

Львівській фонтани чистять, перевіряють, тестують обладнання і готують до запуску в роботу після зими. Час, коли водограї запрацюють, визначатимуть з огляду на температуру зовнішнього повітря.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу