В «Укравтодорі» розповіли про те, яким буде «Північний об’їзд Львова»

17:40 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: ukravtodor.gov.ua

У Державному агентстві автомобільних доріг України провели «нараду щодо обговорення проектів розв’язок, які планується облаштувати під час будівництва «Північного об’їзду Львова»..

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в прес-службі Державного агентства автомобільних доріг («Укравтодору»), де також розповіли: «Найскладніша з цих розв’язок знаходитиметься на перетині доріг М-06 та Н-17».

Радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава зазначив: «Північний об’їзд Львова» має відповідати найсучаснішим стандартам якості, безпеки та зручності. Особливу увагу приділяємо розв’язкам. Нова розв’язка на перетині М-06 та Н-17 має забезпечити швидкісний проїзд автотранспорту з боку Рівного одночасно в напрямку Північного об’їзду та в напрямку в’їзду у Львів».

«Спорудження Північного об’їзду Львова є частиною транснаціонального коридору «GO Highway», який поєднає українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Ця дорога з’єднає міжнародну трасу М-06/Е-40 Київ-Львів-Чоп з трьома міжнародними дорогами, що прямують від Львова до кордону з Польщею – М-09/Е372, М-10 та М-11/Е40», – поінформували також в «Укравтодорі».

«Проект реалізовуватиметься за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових організацій. Протяжність нової ділянки автостради становитиме близько 24 км проти 45 км нинішнього «Південного об’їзду». При цьому 22,5 км дороги відповідатиме І категорії з чотирма смугами руху (по дві – у кожен бік) та 1,3 км – ІІ категорії, з двома смугами руху (по одному в кожен бік)», – розповіли також в «Укравтодорі».

«Проект також передбачає чотири дворівневі автомобільні розв’язки. Завдяки «Північній об’їзній дорозі» знизиться навантаження на Південну окружну дорогу Львова, зменшиться кількість транзитного транспорту через Львів, стане зручнішим сполучення для жителів передмість Львова, покращиться екологічна ситуація в регіоні», – поінформували також в «Укравтодорі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини