В Одесі загинуло 10 людей

16:02 3 березня 2024 р.

Фото до новини

Роботи з пошуку триватимуть, поки не буде зʼясована доля всіх, хто був у будинку, який зазнав атаки російського ударного дрона.

Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, пише DailyLviv.com

"Одеса. Рятувальна операція на місці влучання російського «шахеда» триває. Працюють рятувальники, поліцейські, комунальники, загалом залучено 215 людей. Вдячний кожному волонтеру, який допомагає, - написав Олег Кіпер. - На цей час відомо про десятьох загиблих, з них троє дітей: Марк, якому ще не виповнилося навіть трьох років, Єлизавета, вісім місяців, і Тимофій, чотири місяці. Українські діти – воєнні цілі Росії. Ось з ким воюють ці нелюди. Мої співчуття всім рідним, близьким.

Усім постраждалим надається необхідна допомога. Пʼятьох людей вдалося врятувати. Відомо, що під завалами ще можуть перебувати діти. Роботи з пошуку триватимуть, поки не буде зʼясована доля всіх, хто був у будинку.

Дякую всім, хто бере участь у рятувальній операції, хто підтримує людей, допомагає пораненим. І я дякую кожному й кожній, хто знищує окупантів, російську техніку та логістику. 

Кожна російська втрата на фронті – це відповідь нашої держави на російський терор. Світ має реагувати на кожен прояв російського зла й давати відсіч діям Росії. Кожен проігнорований світом російський терористичний акт дозволяє і далі вбивати. 

Ми маємо перемогти в цій війні. Лише українська сила зможе забезпечити українцям нормальне життя".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів