В облраді затвердили «План заходів реалізації стратегії Львівщини» | Новини Львова

В облраді затвердили «План заходів реалізації стратегії Львівщини»

14:30 11 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 11 грудня, на сесії обласної ради затвердили «План заходів реалізації стратегії Львівщини на 2019-2020 роки».

«План заходів реалізації стратегії Львівщини на 2019-2020 роки» охоплює такі стратегічні цілі: «Конкурентоспроможна економіка», «Якість життя», «Відкриті кордони», «Розвинуте село», «Туристична привабливість». Як наголосив голова облради Олександр Ганущин, після ухвалення «Плану заходів реалізації стратегії Львівщини» необхідно посилено працювати над залученням фінансового ресурсу з різних джерел для реалізації прописаних у документі ініціатив.

«Окрім програм державного, обласного, місцевих бюджетів, маємо дієвий важіль – міжнародну технічну допомогу. У напрямку транскордонної співпраці Львівщина вже продемонструвала найкращу динаміку по всьому західному регіону. Але і на цьому зупинятися не треба», – зазначив Олександр Ганущин.

До «Плану заходів реалізації стратегії Львівщини на 2019-2020 роки» увійшли 127 проектних ідей на загальну суму 17,76 млрд. гривень. Як прогнозується, найбільш перспективними галузями для інвестування в область у 2019-2020 роками будуть альтернативна енергетика, агропромисловий комплекс, харчова індустрія, інфраструктура.

Ухвалений сьогодні стратегічний документ слугуватиме для конкретизації цілей та завдань стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року у вигляді каталогу проектних пропозицій, на основі яких напрацьовуватимуться обласні програми, проекти для державного фонду регіонального розвитку й міжнародної технічної допомоги. Про це повідомили у вівторок, 11 грудня, в прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Нові правила для далекобійників у ЄС: що зміниться для водіїв з України

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу