В обласному військкоматі Львівщини спростували інформацію ЗМІ про нібито «недійсні повістки»

14:34 4 лютого 2015 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівського обласного військкомату

У Львівському обласному військовому комісаріаті застереігають: «З Українською державою ведеться повноцінна масштабна інформаційна війна, тому вкрай важливо подавати виключно перевірену і достовірну інформацію».

«Один з телеканалів Львівщини подав неправдиву інформацію щодо порядку вручення повісток військовозобов’язаним», – повідомляється на сайті обласного військового комісаріату, де також конкретизують:

«2 лютого в ефірі телеканалу ЗІК вийшла програма «Огляд Дня» зі сюжетом про те, що на Львівщині військові комісаріати видають недійсні повістки. Насправді ж оприлюднене твердження не відповідає дійсності. Матеріал ґрунтується виключно на суб’єктивній думці одного з персонажів сюжету.

Представники Львівського обласного військового комісаріату, поспілкувавшись з ним, з’ясували, що основним аргументом коментаря стала Постанова Кабінету Міністрів України № 352 від 21 березня 2002 року. Однак, варто лише глянути на її назву: «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» і одразу ж стає зрозумілим хибний напрямок розвитку цього сюжету та некомпетентність автора. Тобто, документ, на який зроблено посилання стосується виключно громадян, які призиваються на СТРОКОВУ військову службу.

Повідомляємо, на сьогоднішній день у державі триває перший етап четвертої хвилі мобілізації, котра регламентована Законом України № 113-VIII «Про затвердження указу Президента України «Про часткові мобілізації». З огляду на це дії працівників військового комісаріату, показані в сюжеті НЕ СУПЕРЕЧАТЬ вимогам чинного законодавства.

На жаль, це вже не перший випадок низької компетентності представників деяких ЗМІ. Такі матеріали шкодять проведенню заходів з мобілізації в нашому регіоні.

З Українською державою ведеться повноцінна масштабна інформаційна війна, тому вкрай важливо подавати виключно перевірену і достовірну інформацію. Львівський обласний військовий комісаріат відкритий для представників ЗМІ і веде постійний діалог із ними з тих чи інших нагальних проблем та суспільно-важливих питань. Запрошуємо мас-медіа до конструктивної співпраці на благо нашої держави».

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу