В Антимонопольному комітеті погодили перегляд тарифів на перевезення пасажирів у Львові

15:00 7 травня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Львівська міська рада отримала лист від обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо погодження коригування тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті.

Зокрема, у листі Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України зазначено, що перегляд рівня тарифів повинен здійснюватись, в тому числі у разі зміни вартості палива більше, ніж на 10%. Як розповіла сьогодні, начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, тариф на перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті після звернення Антимонопольного комітету має бути погоджений рішенням виконавчого комітету ЛМР. Вона також пояснила:

«Є Методика, затверджена наказом Міністерства транспорту та зв’язку у 2009 році, яка врегульовує порядок обрахунку тарифу, виходячи зі складових тарифу – це вартість бензину, вартість оплати праці, це обрахований пасажиропотік. Відповідно до цієї методики замовник на перевезення проводить розрахунок тарифу, відбувається оприлюднення проекту рішення, відбувається громадське обговорення.

Є інструкція 4-Р, яка передбачає погодження з Антимонопольним комітетом процедури дотримання тарифу. Після цього виконавчий комітет приймає рішення і воно набирає законної сили з моменту опублікування.  Я знаю, що впродовж місяця відбувається процедура, бо до нас звернулись усі перевізники щодо встановлення нового тарифу».

Про це повідомили сьогодні, 7 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

21:05 22 жовтня 2020 р.

Завтра всі ЦНАП Львова працюватимуть до 19.00

Аби усі могли проголосувати на місцевих виборах, завтра, 23 жовтня, Центри надання адміністративних послуг м. Львова працюватимуть до 19.00 год, щоб видати готові паспорти громадян України усім, хто їх замовляв і має забрати.

Рубрика: Ситуації

09:06 22 жовтня 2020 р.

Уряд змінив межі одного з міст Львівщини

Уряд на засіданні схвалив проекти постанов Верховної Ради про зміну і встановлення меж семи населених пунктів. До цього часу межі цих міст були не встановлені та юридично не закріплені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу